03.12.19 -

שם : Elior Abergel
תאריך לידה : 04.08.2019

סטים עוצר את המשחק

התקנתי את המשחק דרך הקישור שנשלח לי מפה, התקנתי קודם את הקראש מהתיקייה של המשחק ואז את הקראק שנשלח לי.

כל פעם שאני מנסה להיכנס למשחק דרך ה evoswitcher המשחק שולח אותי לסטים. התקנתי את הטלאי, כשאני נכנס למשחק בלי הסוייטצר הטלאי אל עובד טוב. עזרה?

03.12.19 -

שם : Noam Rahamim

Elior5007

התקנתי את המשחק דרך הקישור שנשלח לי מפה, התקנתי קודם את הקראש מהתיקייה של המשחק ואז את הקראק שנשלח לי.

כל פעם שאני מנסה להיכנס למשחק דרך ה evoswitcher המשחק שולח אותי לסטים. התקנתי את הטלאי, כשאני נכנס למשחק בלי הסוייטצר הטלאי אל עובד טוב. עזרה?

אם אתה מדבר על בעיה בלהפעיל את הטלאי של הליגה הישראלית אז יש פורום של ליגה ישראלית פה זה לא המקום!!

הפעם אני יעביר לך את השכול בפעם הבא תשים לב לפני שאתה פותח אשכול..!

בקשר לבעיה שלך 

אל תכנס למשחק דרך evoswitcher אלה תפעיל את הסטים ואז תכנס למשחק באופן ידני (הלוגו של PES).

-האשכול הועלה לפורום ליגה ישראלית 19-

03.12.19 -

שם : Elior Abergel
תאריך לידה : 04.08.2019

Noam_r

אם אתה מדבר על בעיה בלהפעיל את הטלאי של הליגה הישראלית אז יש פורום של ליגה ישראלית פה זה לא המקום!!

הפעם אני יעביר לך את השכול בפעם הבא תשים לב לפני שאתה פותח אשכול..!

בקשר לבעיה שלך 

אל תכנס למשחק דרך evoswitcher אלה תפעיל את הסטים ואז תכנס למשחק באופן ידני (הלוגו של PES).

-האשכול הועלה לפורום ליגה ישראלית 19-

המשחק שלי פרוץ, קיבלתי את ההורדה דרכך. התקנתי את הטלאי ואת כל ההתוספות (1 עד 6) אבל השמות של השחקנית והפרצופים הם של ליגה הולנדית. אני לא מצליח להיכנס מהevoswitcher.

תודה שהעברת לי את האשכול

03.12.19 -

שם : Noam Rahamim

Elior5007

המשחק שלי פרוץ, קיבלתי את ההורדה דרכך. התקנתי את הטלאי ואת כל ההתוספות (1 עד 6) אבל השמות של השחקנית והפרצופים הם של ליגה הולנדית. אני לא מצליח להיכנס מהevoswitcher.

תודה שהעברת לי את האשכול

בגלל שיש לך גרסה פרוצה אתה אמור להתקין רק את DLC 6.0 

יש אשכול מרכזי של שאלות ותשובות תפעל לפי זה, זה יעזור לך

https://www.pes-israel.co.il/topic/1/896

ממליץ לך תעבור על המדריך ההתקנה ואז תעבור על האשכול המרכזי עם כל הפתרונות לבעיות!

בהצלחה, כל בעיה תגיב פה

Loading...