25.03.20 -

שם : מאור כהן
תאריך לידה : 05.12.1990

פאץ' של SMOKE

ראשית אני רוצה להודות לכם על מה שאתם עושים לא ברור מאליו בכלל - ולמנהל נועם בפרט תודה רבה אחי . 

בקשר לפאץ' - התקנתי את הגרסה האחרונה של הפאץ' וכשאני רוצה לשחק משחק מיידי (local match) כלומר לא ליגה אני לא רואה סמלים של קבוצות וכו' 

מישהו מכיר ? 

25.03.20 -

שם : Noam Rahamim

Craspo

ראשית אני רוצה להודות לכם על מה שאתם עושים לא ברור מאליו בכלל - ולמנהל נועם בפרט תודה רבה אחי . 

בקשר לפאץ' - התקנתי את הגרסה האחרונה של הפאץ' וכשאני רוצה לשחק משחק מיידי (local match) כלומר לא ליגה אני לא רואה סמלים של קבוצות וכו' 

מישהו מכיר ? 

תודה רבה על המחמאות אחי 

בקשר לבעיה שלך, אתה מתכוון שאתה רוצה לעשות משחק ידידות אין לך רישיונות של לוגו קבוצות??

והשאלה עם זה רק לוגו או שעוד דברים כמו סגל שחקנים, ערכות וכ'ו..

26.03.20 -

Noam_r

תודה רבה על המחמאות אחי 

בקשר לבעיה שלך, אתה מתכוון שאתה רוצה לעשות משחק ידידות אין לך רישיונות של לוגו קבוצות??

והשאלה עם זה רק לוגו או שעוד דברים כמו סגל שחקנים, ערכות וכ'ו..

בכיף ובאהבה אחי מגיע לך ,אני לא מעט שנים נהנה מהאתר שלך ומכל העבודה המדהימה שאתה עושה !

כן , אני רק אציין שכשאני נכנס למשחק הוא מריץ לי את הסרטון ש SMOKE הכניסו בעליה למשחק מה שמראה שמשהו כן הותקן , כשאני נכנס למשחק ידידות רואה חלק מהלוגיים של הליגות , אבל לוגווים של קבוצות בתוך הליגות אני לא רואה , בונדסליגה אני לא רואה ואלו הדבים הבולטים שאני רואה שלא קיימים אז אני מניח שחסר את כל הפאץ' ,

אבל כשאני נכנס ל-EDIT (שמסומן עליו נק' כתומה) אני כן רואה את השינויים בלוגו וכן רואה את הבונדסליגה 

תודה רבה cool 

26.03.20 -

Craspo

בכיף ובאהבה אחי מגיע לך ,אני לא מעט שנים נהנה מהאתר שלך ומכל העבודה המדהימה שאתה עושה !

כן , אני רק אציין שכשאני נכנס למשחק הוא מריץ לי את הסרטון ש SMOKE הכניסו בעליה למשחק מה שמראה שמשהו כן הותקן , כשאני נכנס למשחק ידידות רואה חלק מהלוגיים של הליגות , אבל לוגווים של קבוצות בתוך הליגות אני לא רואה , בונדסליגה אני לא רואה ואלו הדבים הבולטים שאני רואה שלא קיימים אז אני מניח שחסר את כל הפאץ' ,

אבל כשאני נכנס ל-EDIT (שמסומן עליו נק' כתומה) אני כן רואה את השינויים בלוגו וכן רואה את הבונדסליגה 

תודה רבה cool 

שמח לשמוע אחי  smile

בקשר לבעיה שלך כמו שזה נשמע זה נראה לי בגלל שאתה צריך לנתק את האינטרנט, כי יכול להיות שזה מה שמפריע לו להציג את הקבוצות החיצוניות כמו הבונדסליגה וכ'ו..

תראה את התוכנה הזאת תראה עם זה יעזור לך: https://www.pes-israel.co.il/postContent/2371/2
מחכה לעדכון ממך, בהצלחה.

01.04.20 -

Noam_r

שמח לשמוע אחי  smile

בקשר לבעיה שלך כמו שזה נשמע זה נראה לי בגלל שאתה צריך לנתק את האינטרנט, כי יכול להיות שזה מה שמפריע לו להציג את הקבוצות החיצוניות כמו הבונדסליגה וכ'ו..

תראה את התוכנה הזאת תראה עם זה יעזור לך: https://www.pes-israel.co.il/postContent/2371/2
מחכה לעדכון ממך, בהצלחה.

תודה רבה רבה אחי נראה לי שעובד ,
לא בדקתי כרגע לעומק אבל נראה שהכל הסתדר כל הלוגויים מופיעים .

שוב תודה רבה רבה על הכל יאח  

01.04.20 -

Craspo

תודה רבה רבה אחי נראה לי שעובד ,
לא בדקתי כרגע לעומק אבל נראה שהכל הסתדר כל הלוגויים מופיעים .

שוב תודה רבה רבה על הכל יאח  

בכיף תהנה wink

13.04.20 -

Noam_r

בכיף תהנה wink

אחי ממש אשח לעזרתך שוב אותה הבעיה בפאץ' החדש שלהם 

Smoke Patch 20 Update 20.2.2 & DLC 6.0 FIX Season 2019/20

שוב נעלמו לי כל הלוגויים של הקבוצות פרצופי שחקנים , הוא מציג לי את הסרטון שלהם בהתחלה אבל אחרי הסרטון זה כאילו המשחק המקורי גם כשאני מפעיל עם הסיידר . 
הפאץ' הזה כאילו הרס לי את ההתקנה הקודמת 
תודה רבה אחי :-)

13.04.20 -

טוב הצלחתי לסדר חלקית , מה שמוזר שדווקא עכשיו אחרי שהפאץ' הזה מותקן נעלמו לי מלא פרצופים של שחקנים השאלה איך מחזירים אותם ? 

13.04.20 -

Craspo

טוב הצלחתי לסדר חלקית , מה שמוזר שדווקא עכשיו אחרי שהפאץ' הזה מותקן נעלמו לי מלא פרצופים של שחקנים השאלה איך מחזירים אותם ? 

צריך לצאת עדכון לפרצופים עבור SMOKE מאמין שכבר מחר היה בקרוב נפרסם

16.04.20 -

Noam_r

צריך לצאת עדכון לפרצופים עבור SMOKE מאמין שכבר מחר היה בקרוב נפרסם

תודה רבה רבה שוב אחי :-)

Loading...