26.04.20 -

פרטים לגבי פאץ מסויים

שלום רב 

שאלה לגבי הפאץ  

PES20 PS4 / Compilation Option File V7 DLC 6.0 by Emerson Pereira

מה איכות התלבושות והאם הערכות הם כמו במציאות כי בפאצים אחרים שהורדתי כל ערכות היו באיכות לא ממש טובה וגם כל המיספרים על הגב של השחקנים ועל המיכנסיים היה גנרי ולא עם כל הסמלים של הליגות כלומר לא משנה איזה ליגה שיחקתי שהפאץ עידכן המיספרים היו אותו דבר לא היה לליגה האנגלית את הסמל של הפריימר ליג בתוך המיספר על הגב וכדומה כמו שאמרתי בכל ליגה שהפאץ ביצע עידכון ושינוי בה

26.04.20 -

שם : Noam Rahamim

Eliko

שלום רב 

שאלה לגבי הפאץ  

PES20 PS4 / Compilation Option File V7 DLC 6.0 by Emerson Pereira

מה איכות התלבושות והאם הערכות הם כמו במציאות כי בפאצים אחרים שהורדתי כל ערכות היו באיכות לא ממש טובה וגם כל המיספרים על הגב של השחקנים ועל המיכנסיים היה גנרי ולא עם כל הסמלים של הליגות כלומר לא משנה איזה ליגה שיחקתי שהפאץ עידכן המיספרים היו אותו דבר לא היה לליגה האנגלית את הסמל של הפריימר ליג בתוך המיספר על הגב וכדומה כמו שאמרתי בכל ליגה שהפאץ ביצע עידכון ושינוי בה

צוות Emerson Pereira נחשבים היום אחד היוצרים הטובים ביותר בעולם עבור PES20 PS4 ככה שאתה יכול להיות בטוח שהגרסה תיקון שלהם אחד המושקעים שיש
גם בתלבושות וגם בממסד נתונים, אני באופן אישי ממליץ לך מאוד להוריד ובנוסף ממליץ לך לראות את הסרטון שלהם שמצורף בתוכן הפרסם וזה יעזור לך להחליט.

26.04.20 -

Noam_r

צוות Emerson Pereira נחשבים היום אחד היוצרים הטובים ביותר בעולם עבור PES20 PS4 ככה שאתה יכול להיות בטוח שהגרסה תיקון שלהם אחד המושקעים שיש
גם בתלבושות וגם בממסד נתונים, אני באופן אישי ממליץ לך מאוד להוריד ובנוסף ממליץ לך לראות את הסרטון שלהם שמצורף בתוכן הפרסם וזה יעזור לך להחליט.

אוקי סבבה אבל איך אני מתקים את הפאץ הזה אם אני מחלץ את הקבצים כולם זה כאילו עושה לי תיקיה אחת וכשאני מנסה להעביר אותם למשחק זה עוצר ב 825 מתוך 1705 ולא נותן לי להמשיך ואומר לי שאני לא יכול להעביר יותר קבצים אם אני לא מוחק אז איך אני אמור להעביר את כל הקבצים שיש בפאץ

26.04.20 -

שם : Noam Rahamim

Eliko

אוקי סבבה אבל איך אני מתקים את הפאץ הזה אם אני מחלץ את הקבצים כולם זה כאילו עושה לי תיקיה אחת וכשאני מנסה להעביר אותם למשחק זה עוצר ב 825 מתוך 1705 ולא נותן לי להמשיך ואומר לי שאני לא יכול להעביר יותר קבצים אם אני לא מוחק אז איך אני אמור להעביר את כל הקבצים שיש בפאץ

יש לך איזה גרסה תיקון נוספת שמותקן לך, כי ממולץ להתקין על PES20 נקי ב-100%

PES20 PS4 / מדריך כיצד למחוק גרסה תיקון או קובץ אפשרות עבור eFootball PES 2020

26.04.20 -

Noam_r

יש לך איזה גרסה תיקון נוספת שמותקן לך, כי ממולץ להתקין על PES20 נקי ב-100%

PES20 PS4 / מדריך כיצד למחוק גרסה תיקון או קובץ אפשרות עבור eFootball PES 2020

לא אין לי כלום מחקתי את הכל לפי הסירטון ועדיין הוא מגיע לאותו מצב אשמח אם תוכל לדבר עם היוצרים ולישאול מה אפשר לעשות

27.04.20 -

דבר נוסף שניסיתי זה להתקים את הפאץ אחד לפני וזה עדיין לא מתקין את הכל וכשמיסתכלים בסירטון זה לא מובן מה לעשות כי הסירטון בפורטוגזית ולא מובן וגם הוא לא מראה את איכות התילבושות ואת המיספרים על החולצות אלא רק מראה מה העידכון מכניס למישחק 

Loading...