07.05.20 -

בעיות בטלאי ליגה ישראלית 2019 pc

אף לוח תוצאות לא עובד, לא של ליגה אירופית, לא של ליגת האלופות, לא של הליגה הישראלית וכו....

07.05.20 -

הצלחתי לסדר את לוחות התוצאה!!! 

הפעלתי את הסליידר ואת הevoswitcher כמנהלים וזה התחיל לעבוד!! וגם יש מדים לשופטים ואת דגלי הקרן של הליגה!! סוף סוףף

נשאור רק 2 בעיות קטנות:

1.התמונות של חלק מהשחקנים הישראלים במסך עריכת ההרכב חתוכות באמצע וגולשות הצידה.

2.בלוחות התוצאה לדוגמה אני משחק עם הפועל תל אביב, זה מראה שהצבע שלה זה צהוב(יענו הצבעים לא תואמים למדים בלוחות תוצאה למעלה) ... 

תודה על כל העזרה נועם יגבר אוהב אותך 

08.05.20 -

שם : Noam Rahamim

שלום12

הצלחתי לסדר את לוחות התוצאה!!! 

הפעלתי את הסליידר ואת הevoswitcher כמנהלים וזה התחיל לעבוד!! וגם יש מדים לשופטים ואת דגלי הקרן של הליגה!! סוף סוףף

נשאור רק 2 בעיות קטנות:

1.התמונות של חלק מהשחקנים הישראלים במסך עריכת ההרכב חתוכות באמצע וגולשות הצידה.

2.בלוחות התוצאה לדוגמה אני משחק עם הפועל תל אביב, זה מראה שהצבע שלה זה צהוב(יענו הצבעים לא תואמים למדים בלוחות תוצאה למעלה) ... 

תודה על כל העזרה נועם יגבר אוהב אותך 

קודם כל שמח שאצלחת להפעיל..

בקשר לתמונות סגל וצבעים שהם לא תואמים לא יודע עד כמה אפשר לסדר את זה כי זה נמצא בממסד הנתונים (בקובץ מסמכים שלי) תראה עם תחליף קובץ חדש עם זה יעבוד שווה לבדוק, תעביר מחדש את הקובץ שבמסמכים שלי.

08.05.20 -

Noam_r

קודם כל שמח שאצלחת להפעיל..

בקשר לתמונות סגל וצבעים שהם לא תואמים לא יודע עד כמה אפשר לסדר את זה כי זה נמצא בממסד הנתונים (בקובץ מסמכים שלי) תראה עם תחליף קובץ חדש עם זה יעבוד שווה לבדוק, תעביר מחדש את הקובץ שבמסמכים שלי.

אתה מתכוון להעתיק מחדש את הקבצים של הטלאי לתיקייה שנמצאת במסמכים שלי ? 

08.05.20 -

שם : Noam Rahamim

שלום12

אתה מתכוון להעתיק מחדש את הקבצים של הטלאי לתיקייה שנמצאת במסמכים שלי ? 

כןן, אם זה לא יעזור אז באמת לא יודע איך לעזור לך בזה כבר כי מה שחסר לך נמצא בקובץ הזה.

קודם     1   2  

Loading...