11.06.20 -

שם : Noam Rahamim

אשכול מרכזי| שאלות ותשובות עבור גרסה תיקון הישראלית 20 עבור PES20 PS4/PC

הי חברים, האשכול המרכזי של שאלות ותשובות יענו ויעזרו לכם להבין איך לפתור בעיות שמשתמשים חוזרים אליהם בפניות,
במקרה שהבעיה שלכם לא נמצאת פה באשכול אתם מוזמנים לפתוח אשכול חדש

ולפרט לנו על הבעיה כדי שנוכל לעזור לכם.

שאלות ותשובות עבור גרסה תיקון הישראלית עבור PES20 PS4

המדריך המלא להתקנה

ש. הורדתי את 2 החלקים אבל אני לא מצליח לחלץ כמו שצריך תמיד מופיע לי הודעה שגיאה מה אני עושה?
ת. יש לפעול לפי המדריך הבא שמסביר את השלבים של חילוץ הקבצים.

ש. מה הסיסמא לחילוץ הקבצים?
ת. הסיסמא מופיע בהודעה הפרטית שקיבלת ממערכת האתר עם קישורי ההורדה (מתחת לקישור ההורדה).

ש. התקנתי כמו שצריך אבל שאני נכנס מופיע לי שמות לא נכונים מה עושים?
ת. במסך של בבחירת קבוצות תלחץ על הג'ויסטיק הימני ותשים את זה על live update off.

ש. שאני מתקין את הגרסה תיקון הישראלית מופיע לי שהוא מתקין לי 358 קבצים ולא כמו בסרטון 384 קבצים מה לעשות?
ת. זה אמור להתקין 363 קבצים ולא כמו בסרטון 384 קבצים,בכול מקרה זה אומר ש-PES20 שלך לא נקי ב-100% ויש לך עוד קבצים מותקנים,
יש לאפשר ולמחוק את הפאצ'ים המותקנים במשחק ולהתקין את הגרסה התיקון הישראלית על PES20 נקי ב-100%, מדריך למחיקה הפאצ'ים לחץ כאן.

ש. הורדתי את הטלאי והתקנתי אבל אין שם את השחקנים האמיתיים יש פתרון?

ת. במסך של בבחירת קבוצות תלחץ על הג'ויסטיק הימני ותשים את זה על live update off.

שאלות ותשובות עבור גרסה תיקון הישראלית עבור PES20 PC

המדריך המלא להתקנה

ש. אני מקבל שגיאה בתוכנה DpFileList Generator שאני עושה עדכון לתוכנה מה עושים?
ת. יש להוריד את התוכנה DpFileList Generator העדכנית ביותר ולעדכן אותה ניתן להוריד מפה

ש. איך אני אמור לסדר את הקבצים בצורה נכונה בתוכנה DpFileList Generator??
ת. יש לסדר את הקבצים כולל לסמן על DLC 6 לפי התמונה הבאה

ש. התקנת את הגרסה הישראלית אבל לא מופיע לי כדורים, ערכות שופט ולוח תוצאות מה אני עושה?

ת. יש להיכנס למשחק דרך תוכנת הסליידר עם זה לא עוזר יש להתקין מחדש את הקבצים שקשורים לסליידר ולאשר את החלפת הקבצים
שים לב, יש להתקין את תוכנת הסליידר החדשה ועדכנית ביותר ניתן להוריד מפה

ש. שאני מעביר את הקבצים מהגרסה תיקון הישראלית של הסליידר לתוכנת הסליידר שלי מופיע לי הודעה שגיאה מהווינדוס
שלא ניתן להעביר את הקבצים כי השם ארוך איך אני פותר את הבעיה הזאת?
ת. גם אנו נתקלנו עם הבעיה הזאת עבור חלק מהמשתמשים שזה נובע בבעיה נפוצה בווינדוס ולא הגרסה תיקון הישראלית, יש לפעול
לפי המדריך הבא שיעזור לעבור את המכשול והבעיה הזו.

ש. מה הסיסמא לחילוץ הקבצים?
ת. הסיסמא מופיע בהודעה הפרטית שקיבלת ממערכת האתר עם קישורי ההורדה (מתחת לקישור ההורדה).

ש. כל פעם שאני נכנס למשחק המסך הזה בבחירת המדינה תמיד מופיע בהתחלה איך מסדרים את הבעיה הזאת?

ת. זה בכלל לא בעיה, כדי שהטלאי יעבוד צריך שהמשחק יהיה אופליין, כלומר הוא מבקש ממך כל הזמן מדינה כי הוא רוצה שתתחבר למשחק לאונליין
אבל זה בעצם יהרוס את הטלאי.

===================================================================================

===================================================================================

במקרה שהבעיה שלכם לא נמצאת פה באשכול אתם מוזמנים לפתוח אשכול חדש
ולפרט לנו על הבעיה כדי שנוכל לעזור לכם.

Loading...