28.06.20 -

שם : Yoad Idan
תאריך לידה : 01.01.1970

PES2020 ל-PS4

היי, אני מתלבט אם לרכוש את הטלאי עבור הPES20 של הליגה הישראלית לסוני 4 ואשמח להמלצות של אנשים שרכשו את זה, ראיתי את העבודה האדירה שהם עשו למחשב מבחינת הגרפיקה, השאלה שלי היא האם לסוני 4 העבודה זהה באיכות שלה:

האם פרצופי השחקנים דומים מספיק, האם יש את כל איצטדיוני הליגה, האם קימיים שירי מועדון עבור הקבוצות ומה העדכון האחרון שביצעו בו (העברות החורף, הרכב הקבוצה, שחרור השחקנים שעזבו לאחר סגירת החלון וכו') אשמח מאוד מאוד לתשובות וללינק לרכישה.

תודה 

28.06.20 -

שם : Noam Rahamim

היי
אני יכול להגיד לך מה מצפה לך בגרסה תיקון הישראלי עבור סוני 4 ל-PES2020 לפי השאלות שלך..

קודם כל נתחיל שזה גרסה תיקון ישראלי 20 ולא טלאי מהסיבה שזה מביא רישיונות עבור כל הליגות והקבוצות במשחק ובנוסף מוסיף את ליגת העל הישראלית 20
ככה שאין לך מה לחפש רישיונות נוספות עבור ליגות אחרות אתה מתקין גרסה אחת ואתה מקבל הכול גם רישיונות לכול הליגות וגם את ההוספה של הליגה הישראלית 20 כמובן שזה כולל תלבושות לוגואים וכ'ו.. (הפרוט בתוכן הפרסום של הרכישה).

כל הקטע בגרסה תיקון הישראלית 20 בין מחשב לסוני 4 שונה מהסיבה שלמחשב יש אפשרות יותר לשדרג את המשחק ולהוסיף דברים ובסוני 4 פחות 
שזה אומר מבחינת פרצופים לסוני 4 כול הפרצופים הם ראליסטים שבנוי דרך המשחק ודומים כמה שאפשר, אצדטיונים יש רק תמונות, שירי קהל אין אפשרות כזאת בסוני 4 והעדכון האחרון של סגל השחקנים זה מהעברות חורף 2020 האחרון  מתאריך: 24.3.20.

תוכל לצפות בתמונות מתוך המשחק וככה היה לך תמונה יותר ברורה כנ'ל לגבי מה יש בתוך הגרסה תיקון הישראלית 20

תוכל להיכנס מפה + הרכישה: https://www.pes-israel.co.il/postContent/2452/1

נ.ב

עכשיו גם הוספנו את נבחרת האגדות הישראליות 20 והכנסו את זה בתור מתנה עבור הרוכשים של הגרסה תיקון הישראלית 20
ככה שעם תרכוש את הליגה הישראלית 20 לסוני 4 תקבל גישה ותוכל להוריד בחינם את נבחרת האגדות 20 עבור סוני 4.

28.06.20 -

היי, תודה רבה לגביי התשובות.

רק דבר אחד לא הבנתי - מה הכוונה לשאתה אומר "גרסת תיקון" יש גרסה קודמת שאני צריך לקנות/להתקין ?

או פשוט לרכוש את הגרסא המדוברת וזה מספיק.

29.06.20 -

שם : Noam Rahamim

YoadIdan55

היי, תודה רבה לגביי התשובות.

רק דבר אחד לא הבנתי - מה הכוונה לשאתה אומר "גרסת תיקון" יש גרסה קודמת שאני צריך לקנות/להתקין ?

או פשוט לרכוש את הגרסא המדוברת וזה מספיק.

גרסה תיקון כלומר גרסה שמתקנת את הפרו
ולא אין צורך להוריד או להתקין משהו לפנה אלה לרכוש ולהתקין את הגרסה המדוברת בקישור שרשמת לך בתגובה הראשונה.

29.06.20 -

תודה רבה!

Loading...