002
002


002002


 


 

01.08.20 -

תאריך הצטרפות : 06.05.2016
שם : Noam Rahamim
הודעות : 2638מין : זכר

הצטרפות למערך הצוות הניהול באתר לשנת 2021!!


שלום חברים יקרים, טוב קודם כל נתחיל בזה שאנו מודים לכול המשתמשים שמפרגנים ותומכים בנו זה נותן לנו הרבה כוח להמשיך ולפנק אותכם בפאצ'ים
החדשים ועדכניים ביותר שיש בעולם Pro Evolution Soccer שאנו מעדכנים כל הזמן באתר ככה שתמיד תיכנסו לאתר ותתעדכנו ואל תחכו לעדכון ברשתות החברתיות כי שם לוקח יותר זמן לעדכן אותכם.
 
בנוסף אנו מקבלים הרבה פניות בנושא הליגה הישראלית לעונה החדשה עם המון שאלות בנושא..
 
מתי ישוחרר??
מה יכלול הטלאי החדש??
תשחררו גרסה גם עבור PS4?
ועוד הרבה שאלות שלא נגמרות.. חח
 
אנו מבינים שאתם במתח לדעת מה אנו נביא לכם בטלאי החדש עבור Pro Evolution Soccer 2021 אבל כרגע אין עוד מידע ואנו רק
מתחילים להרגן את הצוות לעונה הבאה, ברגע שהיו פרטים חדשים והיה לנו את כל המידע נפרסם בצורה מסודרת כמו כל שנה ונעדכן אותכם באתר וברשתות החברתיות.
 
לעומת זאת כדי שנצליח להביא לכם את הטלאי המושלם ביותר והטוב ביותר אנו צריכים יוצרים שרוצים לתרום ולעזור לנו ביצירה הטלאי, יוצרים עבור PC ולPS4.
 
עבור PC יש לנו את היוצר המושלם שלנו "דניאל" שהוא אחרי על היוצרים בגרסת המחשב (PC) ובנוסף אנו מצרפים גם יוצרים מחו'ל אבל עם יש יוצרים ישראלים שיודעים ליצור ומוכנים לעזור ולתרום נשמח מאוד לצרף אותם.

עבור גרסה הסוני 4 (PS4) יש לנו את היוצר "רז" שהוא אחרי על היוצרים בגרסת הסוני 4 (PS4) שבגרסת הסוני אנו מחפשים עוד יוצרים שרוצים להצטרף
ולעזור לנו בהוצאה הגרסה הישראלית לסוני 4.


 
בלי שום קשר לטלאי לליגה הישראלית אנו מחפשים מנהלים ומשתמשים שרוצים לתרום לאתר בעזרה ובניהול, פרסומים של תוכן, כתבים וכ'ו..
 
מספר תפקידים שאנו מחפשים
 
-מנהלים למערכת הפורומים.
-מנהלים לפרסום באתר.
-צוות תוכן וכתבות.
-צוות לבניית טלאי.
-צוות פייסבוק/יוטיוב/אינסטגרם.
 
את כל הפניות למועמדות שלכם עם זה יוצרים או מנהלים באתר ניתן לשלוח הודעה באיימל שלנו בכתובת: PESISRAEL0@GMAIL.COM או לשלוח הודעה בצור קשר שבאתר ואנו כבר נחזור אליכם.
 
תזכרו שרק בצוות אנו יכולים ליצור קהילה גדולה ולהנות מהמשחק אל תהיו אגואיסטים ורק תהנו מהתוכן כי בסופו של דבר זה יגמר מהר בלי עזרה ותמיכה שלכם לא היה אפשר להמשיך.
 
אז ייאלה נתראה בקרוב בטלאי חדש
   
Loading...