22.10.20 -

שם : יועד עידן
תאריך לידה : 14.01.2000

ביזיון של גיימפליי

היום קונאמי עדכנה את המשחק בעדכון האחרון של הקיץ, עם כל ההעברות, תלבושות, קבוצות מתאימות לליגות הבכירות וכו׳ וכו׳

באמת הכל מושקע ומדהים ואז עשיתי משחק (שהפך לכמה עשרות משחקים) וגיליתי שהם שינו את הגיימפליי .. הרבה דברים שינו (המחשב טוב יותר מבחינה התקפית, הם יותר שומרים על הכדור, הם חוטפים לך יותר טוב) ומנוע המשחק פשוט שונה מזה שהיה לפני (וזה בדיוק אותו פס 21!!)

למה לעזאזל הם משנים גיימפליי של משחק בגלל עדכון, מילא זה משחק חדש אבל גם ככה ה-21 היה שונה מה-20 פשוט עצביים, ה-21 הקודם היה מושלם כמו שהוא למה כל כך פעם להרוס !?

22.10.20 -

שם : Noam Rahamim

אנו לא אחרים על זה ואנו לא נציגים של KONAMI אתה מוזמן לפנות אליהם ישירות אין לנו תשובה לזה, כל אחד ומה שהוא חושב.

23.10.20 -

שם : יועד עידן
תאריך לידה : 14.01.2000

Noam_r

אנו לא אחרים על זה ואנו לא נציגים של KONAMI אתה מוזמן לפנות אליהם ישירות אין לנו תשובה לזה, כל אחד ומה שהוא חושב.

ברווור אין לי טענות כלפיכם, פשוט איזה באסה זה ששינו שוב את המשחקיות.. כאילו מה הקטע ? (היה כבר משחק עם משחקיות שונה מה-20 למה לשנות שוב.. זה אומר שהם לא סגורים על עצמם?) אני משחק על הסופרסטאר תמיד.

במשך 15 המחזורים הראשונים ספגתי עם מרסיי בליגה הצרפתית 3 שערים, אתמול הורדתי את העדכון (ששינה את המשחקיות) ותוך שני מחזורים ספגתי 4 שערים שזה יותר מכל מה שספגתי עד עכשיו !

אין לי בעיה שיעשו את זה יותר קשה אבל למה כל פעם בקיצוניות כזאת ?! ההגנה שלהם השתפרה פלאים וגם ההתקפה.

Loading...