24.04.17 -

שם : Noam Rahamim

שאלות ותשובות של בעיות בליגה הישראלית 2017 עבור PC (מעודכן מתאריך 26.4.17)

שאלות ותשובות לליגה הישראלית 2017 PC

שלום חברים 
האשכול שאלות ותשובות נועד לתת מענה מהיר של כל הבעיות הנפוצות בטלאי הליגה הישראלית 2017 PC.
במקרה שאין את הבעיה שלכם באשכול יש לפתוח אשכול חדש עם הבעיה ותקבלו מענה ועזרה על ידי צוות האתר או משתמשי האתר!!

מדריך התקנה של האטלאי

מדריך לשימוש בתוכנה DpFileList Generator
לחץ כאן

1.שאלה: הורדתי את הטלאי וברגע שאני מחלץ את קבצי RAR יש לי שגיאה שאני פותח .
תשובה: תוריד את הקובץ מחדש.

2.שאלה: מה הסיסמה? /הסיסמה לא נכונה.!
תשובה: הסיסמה: "PES-ISRAEL" -> יש לרשום את הסיסמה באותיות קטנות או גדולות.!
אין לעשות עתק הדבק מומלץ לרשום!! 

3.שאלה: הטלאי עובד לי מצוין רק יש כמה שחקנים משמעותיים שלא רואים את הפרצוף שלהם כמו שצריך.
תשובה: זה קורה בדרך כלל בPES מקורי שעושה עדכון באופן אוטומט ההמלצה זה להוריד פרו פרוץ ולהתקין עליו את הטלאי של הליגה הישראלית.

4.שאלה: אני רואה את הסמלים כמו שצריך הבעיה שהשמות של הקבוצות לא נכונים מה אני עושה?
תשובה: יש להוריד את הקובץ מכאן לחלץ את קובץ RAR ואת כל הקבצים לעביר אותו לתיקייה מסמכים שלי של KONAMI.
(C:Users***Documents/KONAMI/Pro Evolution Soccer 2017/save)

5.שאלה: אני רואה את שמות הקבוצות אבל הסמלים והערכות תלבושות לא נכונים מה אני עושה??
תשובה: לא התקנת את הטלאי כמו שצריך תצפה במדריך ההתקנה של הטלאי ותתקין אותו שוב.! 

6.שאלה: עשיתי בדיוק כמו שאמרתם לי בשאלה מס' 5 הדיין אני לא רואה את הסמלים והערכות מה אני יכל לעשות?
תשובה: תפתח תיקייה חדשה בשולחן העבודה ותתקין שם את כל הטלאי אחרי שתסיים תעביר את כל הקבצים של התיקייה חדשה לתיקייה
download איפה שמותקן המשחק ואז תתקין עם התוכנה DpFileList Generator את קבצי הטלאי.
מדריך לשימוש בתוכנה DpFileList Generator לחץ כאן.

7.שאלה: חצי מהטלאי עובד וחצי לא מה יכל להיות הבעיה?
תשובה: לא התקנה את הקבצים של הטלאי כמו שצריך.! 
יש להתקין את הטלאי עם התוכנה DpFileList Generator ושהקובץ של הטלאי "ITL 2017" אמור להיות בסוף השורה
בדיוק כמו בתמונה.

8.שאלה: אני מנסה להוריד את הטלאי אבל השרת נפל/לא זמין מה עושים..?

תשובה: במקרה הזה יש לפנות לצור קשר ולשלוח הודעה לאנשי צוות האתר.

9.שאלה: איך אני מוחק את הטלאי ומשאיר רק את הפאצ' של הגלקסי??
תשובה: לך לקובץ "iTL 2017 Selecotr.exe" שנמצא בתיקייה המשחק ותעבוד לפי ההוראות שרשום שם.

10.שאלה:  שאני נכנס למשחק מופיע לי השגיאה "Sorry, somthing went wrong" מה אני יכול לעשות??

תשובה: יש להוריד את הקובץ שכאן לחלץ את קובץ RAR ואת כל הקבצים לעביר לתיקייה הראשית של PES17.
(E:Program Files (x86)/KONAMI/Pro Evolution Soccer 2017)

11. שאלה: איך אני מוחק את הטלאי של הליגה הישראלית??
תשובה: יש להיכנס לקובץ "unins000" ולאשר את הפעולה.
או למחוק ידני את התיקייה download + הקבצים " unins000"ו "iTL 2017 Selecotr.exe"
שנמצאים בתיקייה הראשתי של PES17.
(E:Program Files (x86)/KONAMI/Pro Evolution Soccer 2017)

12.שאלה: המשחק קופא לי בטעינה לפני משחק או תוך כדי משחק ואני לא יודע מה לעשות..?
תשובה: יש להוריד את הקובץ שכאן ולעביר אותו לתיקייה download שנמצא בתיקייה הרשית של המשחק, ולהתקין אותו
דרך התוכנה DpFileList Generator כמו בתמונה. 

>>האשכול מתעדכן כל פעם<<

אם השאלה/הבעיה שלכם לא מופיע פתחו אשכול חדש בפורום ותקבלו עזרה.!
תהנו חברים והמון בהצלחה!!

אין לעתיק או לגנוב את האשכול הזה בלי רשות בלעדי לPES-ISRAEL!

Loading...