002
002






002




22.05.18 -

תאריך הצטרפות : 06.05.2016
שם : Noam Rahamim
הודעות : 1129מין : זכר

עדכונים: תוצאות משחקים,טבלאות,שידור משחקים ועוד..

עדכונים בתים מונדיאל 2018 

מעודכן לתאריך: 22.5.18

בית א'

 

  קבוצה משחקים נצ תיקו הפ יחס נק
1 רוסיה  1 1 0 0 0-5 3
2 ערב הסעודית 1 0 0 1 0 - 5 0
3 מצרים 1 0 0 1 0 - 1 0
4 אורוגוואי 2 2 0 0
0-2
6

 

בית ב'

 

  קבוצה משחקים נצ תיקו הפ יחס נק
1 פורטוגל  2 1 1 0 3 - 3 4
2 ספרד  2 1 1 0 3-3 4
3 מרוקו 1 0 0 1 1-0 0
4 איראן 1 1 0 0 1 - 0 3

 

בית ג'

 

  קבוצה משחקים נצ תיקו הפ יחס נק
1 צרפת  2 2 0 0 3 - 1 6
2 אוסטרליה 2 0 0 1 2 - 3 1
3 פרו 1 0 0 1 0 - 1 0
4 דנמרק 2 1 1 0 1-1 4

 

בית ד'

 

  קבוצה משחקים נצ תיקו הפ יחס נק
1 ארגנטינה  1 0 1 0 1-1 1
2 איסלנד 1 0 1 0 1-1 1
3 קרואטיה 1 1 0 0 0-2 3
4 ניגריה 1 0 0 1 2-0 0

 

בית ה'

 

  קבוצה משחקים נצ תיקו הפ יחס נק
1 ברזיל  1 0 0 0 1-1 1
2 שוויץ 1 0 0 0 1-1 1
3 קוסטה ריקה 1 0 0 1 1-0 0
4 סרביה 1 1 0 0 0-1 3

 

בית ו'

 

  קבוצה משחקים נצ תיקו הפ יחס נק
1  גרמניה 1 0 0 1 0-1 0
2 מקסיקו 1 1 0 0 0-1 3
3 שבדיה 1 1 0 0 0-1 3
4 דרום קוריאה 0 0 0 0 0 0

 

בית ז'

 

  קבוצה משחקים נצ תיקו הפ יחס נק
1  בלגיה 1 1 0 0 0-3 3
2 פנמה 1 0 0 1 3-0 0
3 טוניסיה 1 0 0 1 2-1 0
4 אנגליה 1 1 0 0 0 3

 

בית ח'

 

  קבוצה משחקים נצ תיקו הפ יחס נק
1 פולין  1 0 0 1 1-2 0
2 סנגל 1 1 0 0 2-1 3
3 קולומביה 1 0 0 1 1-2 0
4 יפן 1 1 0 0 2-1 3

 

 

22.05.18 -

תאריך הצטרפות : 06.05.2016
שם : Noam Rahamim
הודעות : 1129מין : זכר

מועד המשחקים

שלב הבתים: 14 ביוני - 28 ביוני.
שמינית הגמר: 30 ביוני - 3 ביול.
רבע הגמר: 6 ביולי - 7 ביולי.
חצי גמר: 10 ביולי - 11 ביולי.
המשחק על המקום השלישי: 14 ביולי.
הגמר: 15 ביולי.

לוח שידורים מונדיאל 2018 (שעון ישראל)


14.06.2018, משחק הפתיחה
18:00, רוסיה – ערב הסעודית (איצטדיון לוז'ניקי, מוסקבה)

15.06.2018
15:00, מצרים – אורוגוואי (האיצטדיון המרכזי, יקטרינבורג)
18:00, מרוקו – איראן (איצטדיון קרסטובסקי, סנט פטרסבורג)
21:00, פורטוגל – ספרד (האיצטדיון האולימפי, סוצ'י)

16.06.2018
13:00, צרפת – אוסטרליה (קאזאן ארנה, קאזאן)
16:00, ארגנטינה – איסלנד (אוטקריטיה ארנה, מוסקבה)
19:00, פרו – דנמרק (מורדוביה ארנה, סראנסק)
22:00, קרואטיה – ניגריה (ארנה בלטיקה, קלינינגרד)

17.06.2018
15:00, קוסטה ריקה – סרביה (קוסמוס ארנה, סמארה)
18:00, גרמניה – מקסיקו (איצטדיון לוז'ניקי, מוסקבה)
21:00, ברזיל – שווייץ (רוסטוב ארנה, רוסטוב על הדון)

18.06.2018
15:00, שבדיה – קוריאה הדרומית (איצטדיון ניז'ני נובגורוד, ניז'ני נובגורוד)
18:00, בלגיה – פנמה (האיצטדיון האולימפי, סוצ'י)
21:00, אנגליה – תוניסיה (וולגוגרד ארנה, וולגוגרד)

19.06.2018
15:00, פולין – סנגל (איצטדיון אוטקריטיה, מוסקבה)
18:00, קולומביה – יפן (מורדוביה ארנה, סראנסק)
21:00, רוסיה – מצרים (איצטדיון קרסטובסקי, סנט פטרסבורג)

20.06.2018
15:00, פורטוגל – מרוקו (איצטדיון לוז'ניקי, מוסקבה)
18:00, אורוגוואי – ערב הסעודית (רוסטוב ארנה, רוסטוב על הדון)
21:00, איראן – ספרד (קאזאן ארנה, קאזאן)

21.06.2018
15:00, צרפת – פרו ׁ(האיצטדיון המרכזי, יקטרינבורג)
18:00, דנמרק – אוסטרליה (קוסמוס ארנה, סמארה)
21:00, ארגנטינה – קרואטיה (איצטדיון ניז'ני נובגורוד, ניז'ני נובגורוד)

22.06.2018
15:00, ברזיל – קוסטה ריקה (איצטדיון קרסטובסקי, סנט פטרסבורג)
18:00, ניגריה – איסלנד (וולגוגרד ארנה, וולגוגרד)
21:00, סרביה – שווייץ (איצטדיון קלינינגרד, קלינינגרד)

23.06.2018
15:00, בלגיה – תוניסיה (איצטדיון אוטקריטיה, מוסקבה)
18:00, גרמניה – שבדיה (האיצטדיון האולימפי, סוצ'י)
21:00, קוריאה הדרומית – מקסיקו (רוסטוב ארנה, רוסטוב על הדון)

24.06.2018
15:00, אנגליה – פנמה (איצטדיון ניז'ני נובגורוד, ניז'ני נובגורוד)
18:00, יפן – סנגל (האיצטדיון המרכזי, יקטרינבורג)
21:00, פולין – קולומביה (קאזאן ארנה, קאזאן)

25.06.2018
17:00, אורוגוואי – רוסיה (קוסמוס ארנה, סמארה)
17:00, ערב הסעודית – מצרים (וולגוגרד ארנה, וולגוגרד)
21:00, איראן – פורטוגל (מורדוביה ארנה, סראנסק)
21:00, ספרד – מרוקו (איצטדיון קלינינגרד, קלינינגרד)

26.06.2018
17:00, דנמרק – צרפת (איצטדיון לוז'ניקי, מוסקבה)
17:00, אוסטרליה – פרו (האיצטדיון האולימפי, סוצ'י)
21:00, ניגריה – ארגנטינה (איצטדיון קרסטובסקי, סנט פטרסבורג)
21:00, איסלנד – קרואטיה (רוסטוב ארנה, רוסטוב על הדון)

27.06.2018
17:00, קוריאה הדרומית – גרמניה (קאזאן ארנה, קאזאן)
17:00, מקסיקו – שבדיה (האיצטדיון המרכזי, יקטרינבורג)
21:00, סרביה – ברזיל (איצטדיון אוטקריטיה, מוסקבה)
21:00, שווייץ – קוסטה ריקה (איצטדיון ניז'ני נובגורוד, ניז'ני נובגורוד)

28.06.2018
17:00, יפן – פולין (וולגוגרד ארנה, וולגוגרד)
17:00, סנגל – קולומביה (קוסמוס ארנה, סמארה)
21:00, אנגליה – בלגיה (איצטדיון קלינינגרד, קלינינגרד)
21:00, פנמה – תוניסיה (מורדוביה ארנה, סראנסק)

שמינית גמר מונדיאל 2018

נעדכן בהמשך...



  
Loading...