09.01.19 -

Noam_r

בוא נעשה דבר כזה
ת'מחק את כל הפאצ'ים (לא את הגרסאות DLC) ותתקין רק את הטלאי של הליגה הישראלית מחדש בדיוק כמו במדריך.
אם זה לא יעבוד לך אז אתה פועל לא נכון כי לכולם זה עובד ואין סיבה שלך לא!

תקלה ליגת העל 2019 ל PES 2017

אז להסיר התקנה של הגלקסי וכל הדברים שהם לא קשורים ל DLC ולא למה שחייב ואז להעביר את הקבצים כמו במדריך מההתחלה?

נ.ב בתוכנה ה*לא מעודכנת* שהייתה לי התחברתי שוב וזה מראה לי את המסך של הליגה יהשראלית רק בלי הDLC 3.0 למרות שנמצאת בתוכנה (לא נותן לסמן גרסא)

זה ממש מוזר......

09.01.19 -

שם : Noam Rahamim

Dolev904

אז להסיר התקנה של הגלקסי וכל הדברים שהם לא קשורים ל DLC ולא למה שחייב ואז להעביר את הקבצים כמו במדריך מההתחלה?

נ.ב בתוכנה ה*לא מעודכנת* שהייתה לי התחברתי שוב וזה מראה לי את המסך של הליגה יהשראלית רק בלי הDLC 3.0 למרות שנמצאת בתוכנה (לא נותן לסמן גרסא)

זה ממש מוזר......

כןן, תמחק הכול ושהיו לך רק הקבצים של הטלאי של הליגה הישראלית (V0.2.cpk) והקבצים של DLC1/2/3 ותפעל לפי המדריך ההתקנה שבפרסום התוכן ובתוכנה תגדיר את DLC 3.0 ותכנס למשחק.

10.01.19 -

Noam_r

כןן, תמחק הכול ושהיו לך רק הקבצים של הטלאי של הליגה הישראלית (V0.2.cpk) והקבצים של DLC1/2/3 ותפעל לפי המדריך ההתקנה שבפרסום התוכן ובתוכנה תגדיר את DLC 3.0 ותכנס למשחק.

אני לא יודע, עשיתי הכל שוב וכרגיל לא עובד.... או שמשהו בראש שלי לא עובד או משהו בפרו לא עובד. אני חושב שאכנע ואחכה שתצא ליגה ישראלית ל PES 19 

מצטער על בזבוז הזמן frown 

קודם     1   2   3   4  

Loading...