05.03.19 -

שם : Ben Bello
תאריך לידה : 01.01.1970

קושי בהורדת הפאצ V5.5

אני מוריד את הפאץ לדיסק און קי ואני לא יודע אם כול הנתונים עברו כמו שצריך לפי מה שאני רואה שאני מחבר אותו לסוני נראה שכן בכול זאת שאני מתחיל לייבא לפי ההוראות אז זה נתקע ונותן לי הודעת מערכת טגם חוץ מזה שבשלב 7 אני נתקע השלב של הלייבא לוגוים לליגות וכו תודה מראש לעוזרים

05.03.19 -

שם : Noam Rahamim

BenBello81

אני מוריד את הפאץ לדיסק און קי ואני לא יודע אם כול הנתונים עברו כמו שצריך לפי מה שאני רואה שאני מחבר אותו לסוני נראה שכן בכול זאת שאני מתחיל לייבא לפי ההוראות אז זה נתקע ונותן לי הודעת מערכת טגם חוץ מזה שבשלב 7 אני נתקע השלב של הלייבא לוגוים לליגות וכו תודה מראש לעוזרים

במדריך התקנה מצורף גם וידאו שמראה איך מתקינים אתה יכול לפעול לפי המדריך וידאו היה לך יותר קל! (תפעל צעד צעד לפי המדריך וידאו)
אם יש לך הודעה שגיאה תרשום לנו פה מה ההודעה שאתה מקבל או שתעלה תמונה.

בהצלחה

06.03.19 -

Noam_r

במדריך התקנה מצורף גם וידאו שמראה איך מתקינים אתה יכול לפעול לפי המדריך וידאו היה לך יותר קל! (תפעל צעד צעד לפי המדריך וידאו)
אם יש לך הודעה שגיאה תרשום לנו פה מה ההודעה שאתה מקבל או שתעלה תמונה.

בהצלחה

פעלתי לפי הסרטון ונתקע בכול זאת 

06.03.19 -

you cannot import any more images

the import will be cancelled 

to import more data first delete unnecessary images using the delete images option

זה מה שזה אומר לי באמצע של הייבוא ופעלתי גם לפי המדריך כמה פעמים וגם לפי הההוראות שלכם 

06.03.19 -

שם : Noam Rahamim

BenBello81

you cannot import any more images

the import will be cancelled 

to import more data first delete unnecessary images using the delete images option

זה מה שזה אומר לי באמצע של הייבוא ופעלתי גם לפי המדריך כמה פעמים וגם לפי הההוראות שלכם 

"לא ניתן לייבא עוד תמונות
הייבוא יבוטל
כדי לייבא נתונים נוספים הראשון למחוק תמונות מיותרות באמצעות אפשרות למחוק תמונות"

לפי ההודעה זה נראה שאין לך מקום או משהו כזה..
תבדוק שיש לך מקום פנוי בסוני

07.03.19 -

Noam_r

"לא ניתן לייבא עוד תמונות
הייבוא יבוטל
כדי לייבא נתונים נוספים הראשון למחוק תמונות מיותרות באמצעות אפשרות למחוק תמונות"

לפי ההודעה זה נראה שאין לך מקום או משהו כזה..
תבדוק שיש לך מקום פנוי בסוני

כמה מקום פנוי צריך להיות?

Loading...