14.06.19 -

שם : Noam Rahamim

יובלסיני37

תשמע אחי כבר התייאשתי מחקתי תמשחק עשיתי אחד לאחדד לפי המדריך ועדיין מופיעה לי ההודעה כמו בתמונה ששלחתי לך , מה אני יכול לעשות כבר ? 

בעיה בכניסה למשחק אחרי ההתקנה של הטלאי

אין מצב שלכולם עובד ודפקה לך לא!

משהו שעשית לא תקין.. 

שים לב לפרטים האלה.. 

תתקין את הגרסה המקורית של המוד ורק אז להתקין את הטלאי 

ואז תעשה את השלב הסופי של כניסה למשחק. 

14.06.19 -

שם : יובל סיני
תאריך לידה : 01.01.1970

Noam_r

אין מצב שלכולם עובד ודפקה לך לא!

משהו שעשית לא תקין.. 

שים לב לפרטים האלה.. 

תתקין את הגרסה המקורית של המוד ורק אז להתקין את הטלאי 

ואז תעשה את השלב הסופי של כניסה למשחק. 

גבר תאמין לי שאני לא סתום עזוב תכותרת מההתחלה , התקנתי אחד לאחד לפי המדריך ב200 אחוז סיימתי להתקין אני לוחץ על האיבו וזה עושה לי תהודעה הזאת , פעמיים מחקתי והתקנתי ועדיין אותה הודעה ..

14.06.19 -

יובלסיני37

גבר תאמין לי שאני לא סתום עזוב תכותרת מההתחלה , התקנתי אחד לאחד לפי המדריך ב200 אחוז סיימתי להתקין אני לוחץ על האיבו וזה עושה לי תהודעה הזאת , פעמיים מחקתי והתקנתי ועדיין אותה הודעה ..

תשמע לפי מה שאתה אומר אז הבעיה לא בטלאי אלה במוד..

תנסה להפעיל אותו בלי הקבצים של הטלאי וככה תדע עם הקבצים של הטלאי עושים בעיות או המוד עצמו למראות שלי נראה שהמוד עצמו הבעיה..
שזה כבר סיפור אחר להבין למה זה עושה בעיה.

15.06.19 -

Noam_r

תשמע לפי מה שאתה אומר אז הבעיה לא בטלאי אלה במוד..

תנסה להפעיל אותו בלי הקבצים של הטלאי וככה תדע עם הקבצים של הטלאי עושים בעיות או המוד עצמו למראות שלי נראה שהמוד עצמו הבעיה..
שזה כבר סיפור אחר להבין למה זה עושה בעיה.

נגיד ויפתח המשחק בלי הקובץ של הטלאי , אז עדיין אני לא יוכל לשחק בטלאי ? מה אני יכול לעשות כדי לפתור תבעיה הזאת שאני מנסה להכנס אחי ?

15.06.19 -

דרך אגב חיפשתי באינטרנט על הבעיה הזאת לפי מה שהיה כתוב לי ואני רואה שלאנשים גם קרה אותה במשחקים כמו פיפא וכאלה שהם ניסו להכנס דרך משהו בסגנון כמו פה ואנשים שמגיבים אומרים שזה בעיה בתוכנה עצמה .. אולי יש בעיה בקבצים של ההורדות של הEVO והטלאי 

15.06.19 -

יובלסיני37

נגיד ויפתח המשחק בלי הקובץ של הטלאי , אז עדיין אני לא יוכל לשחק בטלאי ? מה אני יכול לעשות כדי לפתור תבעיה הזאת שאני מנסה להכנס אחי ?

יובלסיני37

דרך אגב חיפשתי באינטרנט על הבעיה הזאת לפי מה שהיה כתוב לי ואני רואה שלאנשים גם קרה אותה במשחקים כמו פיפא וכאלה שהם ניסו להכנס דרך משהו בסגנון כמו פה ואנשים שמגיבים אומרים שזה בעיה בתוכנה עצמה .. אולי יש בעיה בקבצים של ההורדות של הEVO והטלאי 

אתה תוכל להיכנס למשחק אבל הטלאי לא יעבוד בצורה מלאה ולא כל התוספות יעבדו המוד מפעיל את רוב התוספות שיש בטלאי, המוד עובד בצורה טובה עם הטלאי כמו שאתה רואה במדריך ההתקנה.

כמו שאמרתי תנסה להפעיל רק את המוד עצמו לראות שהוא עובד לך..
בנוסף ראיתי שיש עדכון הוא יעלה בשעות הקרובות תראה עם זה יעזור לך אני אשלח לך פה קישור ברגע שיעלה.

15.06.19 -

Noam_r

אתה תוכל להיכנס למשחק אבל הטלאי לא יעבוד בצורה מלאה ולא כל התוספות יעבדו המוד מפעיל את רוב התוספות שיש בטלאי, המוד עובד בצורה טובה עם הטלאי כמו שאתה רואה במדריך ההתקנה.

כמו שאמרתי תנסה להפעיל רק את המוד עצמו לראות שהוא עובד לך..
בנוסף ראיתי שיש עדכון הוא יעלה בשעות הקרובות תראה עם זה יעזור לך אני אשלח לך פה קישור ברגע שיעלה.

איזה עדכון אחי ? ורגע אם הבנתי נכון להתקין קודם תמוד של EVO ואז להעביר תקבצים מתיקיית DOLWOND וSAVE ואז לסמן במתקין פאצים מה שצריך ולהכנס למשחק דרך הEVO נכון ? 

15.06.19 -

יובלסיני37

איזה עדכון אחי ? ורגע אם הבנתי נכון להתקין קודם תמוד של EVO ואז להעביר תקבצים מתיקיית DOLWOND וSAVE ואז לסמן במתקין פאצים מה שצריך ולהכנס למשחק דרך הEVO נכון ? 

עדכון למוד ישוחרר בעוד מספר שעות!

כן להתקין את המוד בגרסה מלאה ואז להתקין את הטלאי שהקבצים נמצאים בתיקיות DOLWOND ,SAVE, PRO EVOLUTION SOCCER 2019 להתקין את הפאצ'ים דרך התוכנה DpFileList Generator 
ואז להיכנס למשחק בדיוק כמו במדריך!!

תעבור שוב על המדריך ותראה בדיוק את סדר הפעולות, הרבה עושים קיצורי דרך ואז יש להם בעיה או מחליטים לשנות את המדריך ומתקינים אך שבא להם ומתפלים למה הטלאי לא עובד להם!!

כבר קניתם את הטלאי תשבו בדיוק 10 דקות ותפעלו בדיוק כמו במדריך מה שעושים במדריך תעשו.

15.06.19 -

Noam_r

עדכון למוד ישוחרר בעוד מספר שעות!

כן להתקין את המוד בגרסה מלאה ואז להתקין את הטלאי שהקבצים נמצאים בתיקיות DOLWOND ,SAVE, PRO EVOLUTION SOCCER 2019 להתקין את הפאצ'ים דרך התוכנה DpFileList Generator 
ואז להיכנס למשחק בדיוק כמו במדריך!!

תעבור שוב על המדריך ותראה בדיוק את סדר הפעולות, הרבה עושים קיצורי דרך ואז יש להם בעיה או מחליטים לשנות את המדריך ומתקינים אך שבא להם ומתפלים למה הטלאי לא עובד להם!!

כבר קניתם את הטלאי תשבו בדיוק 10 דקות ותפעלו בדיוק כמו במדריך מה שעושים במדריך תעשו.

עדכנתי אחד לאחד ועדיין ההודעה נשארת כניראה הבעיה בקבצים שאני מעביר מהתקייה של הטלאי או שזה במוד שמתקינים לפני , זה לא פעם ראשונה שלי שאני מתקין משהו על מחשב ואני יודע איך ועשיתי אחד לאחד לפי המדריך אני עכשיו מתקין תמשחק מחדש ויבדוק אם המוד עובד לפני שאני מתקין תטלאי ניראה מאיפה הבעיה אם זה מהקבצים של הטלאי או של המוד 

15.06.19 -

ניסיתי לבדוק התקנתי תמשחק מחדש ואז את הEVO בלי הטלאי עדיין שאני מנסה להכנס דרכו מופיעה לי ההודעה הזאת ..

קודם     1   2   3   4       הבא

Loading...