30.07.19 -

שם : אלקנה קשטן
תאריך לידה : 01.01.1970

עזרה ושאלה שאשמח לתשובות

שלום לכם אני חייב להגיד משהו אנחנו בפאקינג בשנת 2020 למה אבל למה בדמו 20 חוץ מהשחקנים שניראים אמיתים הכל פשוט כמו בובות וזה ממש מאכזב

השחקני ספסל פשוט בובות המאמנים לא מתקרבים להראות אמיתים וזה מבאס. למה לא להשקיע יותר, והכי הזוי זה למה פיפה וpes לא מסדרים תענין של היד במשחק או ברחבה שזה פנדל למה לא מסדרים תדברים האלה בכלל 

30.07.19 -

שם : Noam Rahamim

אלקנהקשטן93

שלום לכם אני חייב להגיד משהו אנחנו בפאקינג בשנת 2020 למה אבל למה בדמו 20 חוץ מהשחקנים שניראים אמיתים הכל פשוט כמו בובות וזה ממש מאכזב

השחקני ספסל פשוט בובות המאמנים לא מתקרבים להראות אמיתים וזה מבאס. למה לא להשקיע יותר, והכי הזוי זה למה פיפה וpes לא מסדרים תענין של היד במשחק או ברחבה שזה פנדל למה לא מסדרים תדברים האלה בכלל 

היי
אתה פונה אלינו כאילו אנחנו KONAMI חחח

אני מסכים איתך שכמה שיותר אפשרויות מציאותיות ומראות של אנימציות המשחק התקדם משמעותי ובחוות המשחק..
אבל תשובה לכול מה שרשמת אין לי כי אנחנו לא יוצרים את המשחק ואנחנו לא KONAMI אתה מוזמן לפנות אליהם לאתר ולשלוח להם איימל או הודעה.

משחקי הוידאו של הכדורגל כהיום מתמקדים על המשחק עצמו שזה השחקנים סגנון משחק גרפיקה וכ'ו ולא על דברים מסביב, מסכים שעם מוסיפים את הדברים מסביב המשחק יראה הרבה יותר טוב 
והיה יותר כיף לשחק אבל זה מה שיש כיום!!

שותפות של פיפא עם PES זה 2 חברות שונות וזה לא נראה באופק שיהיה חיבור בניהם.

Loading...