09.08.19 -

שם : מוכתאר לאלא
תאריך לידה : 01.01.1970

PES2019 DpFileList Generator 1.3 לא עובדת

אחי סמתי לב אם אני מתקין dlc 2דרך התוכנה הטלאי עובד אבל שאר הקבוצות לא עובדים טוב ב dlc 6המשחק עובד תקין חוץ מהטלאי..לא יודע מה לעשות משהו לא בסדר אין לי בעיה להוריד התוכנה שאתה תשלוט לי במחשב ותבדוק בעצמך אם אפשר?

09.08.19 -

שם : מוכתאר לאלא

תשמע אני חייב להגיד לך איך התקנתי את הפאטץ אולי כך תבין את הבעיה ואיך פותרים אותה..

כך התקנתי את המשחק מחדש 

1_העתקתי את הפאטץ evo 5.0 אגב הכל לפי הוידיו של המדריך באתר

2_התוכנה dp file

3_הטלאי 2.0 כמובן העתקתי את הכל כל אחד לתיקייה שלו

4_העתקתי dlc 6

5_התקנתי את ה dpfile עם הקבצים לפי הסידור ונכנסתי למשחק המשחק מעודכן לגרסה האחרונה רק בלי הטלאי 

לפי דעתי משהו מפריע לטלאי שיעבוד או שה dpfile לא מאפשרת או חסר לי משהו כי ההתקנה לפי המדריך הכל צריך להיות תקין..

09.08.19 -

שם : Noam Rahamim

מוכתארלאלא95

תשמע אני חייב להגיד לך איך התקנתי את הפאטץ אולי כך תבין את הבעיה ואיך פותרים אותה..

כך התקנתי את המשחק מחדש 

1_העתקתי את הפאטץ evo 5.0 אגב הכל לפי הוידיו של המדריך באתר

2_התוכנה dp file

3_הטלאי 2.0 כמובן העתקתי את הכל כל אחד לתיקייה שלו

4_העתקתי dlc 6

5_התקנתי את ה dpfile עם הקבצים לפי הסידור ונכנסתי למשחק המשחק מעודכן לגרסה האחרונה רק בלי הטלאי 

לפי דעתי משהו מפריע לטלאי שיעבוד או שה dpfile לא מאפשרת או חסר לי משהו כי ההתקנה לפי המדריך הכל צריך להיות תקין..

סדר ההתקנה 

1.אתה אמור קודם כל להתקין רגיל את כל הטלאי (תיקייה ההורדות לתיקייה הרשית של המשחק + הקבצים שבתיקייה הפרו לעביר לתיקייה הרשית של המשחק
+.EvoSwitcher 2019  5.0 +  PES2019 DpFileList Generator )

1א. את הקבצים שבתיקייה שמירה אתה מתקין בתיקייה שמירה של KONAMI שנמצא במסמכים שלי (לאשרת החלפת קבצים)

2.אחרי זה להתקין את העדכון של EvoSwitcher 2019 Update 5.1

3.אז להתקין את העדכון של הטלאי עדכון לטלאי גרסה 2.1 (לעתיק את הקבצים לתייקה הרשית של המשחק ולאשר את החלפת הקבצים) 

4.לעתיק את הקראק החדש ששלחתי לך קראק בגרסה 1.6

5.כנס לPES2019 DpFileList Generator תתקין רק את DLC6.0+ כל הקבצים של הטלאי (חשוב מאוד רק DLC6.0 בלי עוד קבצים של DLC)

*שים לב שהקבצים מסודרים בתוכנה בדיוק כמו בתמונה ואז להתקין : https://i.ibb.co/pnBKmPC/ss.jpg

6.כנס לתיקייה הרשית של המשחק ופתח את הקובץ sider פתוח באופן קבוע ואז כנס למשחק

בהצלחה תעדכן אותי.

10.08.19 -

שם : Moctar Lala Altaweel

בוקר

תשמע זהו כבר אין פתרון אצלי

שוב מחקתי את הכל התחלתי מחדש בדיוק כמו שאתה הדרכת אותי מילה מילה נכנסתי למשחק הכל עובד חוץ מהטלאי אני חושב ש PES19 PC  DpFileList Generator v2.01 + DLC 4.02 WWW.PES-ISRAEL.CO.IL לא יכולה להפעיל את הטלאי כי מההתחלה dpfile1.3 היא התוכנה שצריכה להפעיל את המשחק והטלאי רק אצלי לא עובדת התוכנה..אני עוצר כאן אחי אני יכול לשחק רגיל במשחק כי עובד והכל תקין אני מוותר על הטלאי חבל על הזמן שלי ושלך אני יושב שעות מול הכרא הזה בסוף אין פתרון אז אני החלטתי לעצור את הכל ואני אשחק בלי הטלאי..תודה אחי על העזרה נסינו נסינו הרבה אין פתרון אמיתי לבעיה

קודם     1   2   3   4  

Loading...