13.01.21 -

שם : Moti Rahamim
תאריך לידה : 27.08.1990

תקיעות במשחק

יש לי בעיה עם המשחק (משחק פרוץ) במאסטר ליג הבעיה היא שברגע שמתחילה עונה שנייה אז הוא נותן לך אפשרות לשחק רק בליגת אלופות ואז באמצע העונה אתה מסיים משחק ובמקום ללכת למשחק הבא הוא נתקע ואז יוצא מהמשחק (קרא לי פעמיים עם 2 קבוצות שונות)

בנוסף גם שאני משחק טורניר ליגה רגיל אז אחרי המשחק הראשון של הגביע זה נתקע ובכלל לא ממשיך להמשך המשחקים.

יכול להיות שבגלל שהמשחק קצת כבד למחשב שלי הנוכחי?

13.01.21 -

שם : Noam Rahamim

Motirh123

יש לי בעיה עם המשחק (משחק פרוץ) במאסטר ליג הבעיה היא שברגע שמתחילה עונה שנייה אז הוא נותן לך אפשרות לשחק רק בליגת אלופות ואז באמצע העונה אתה מסיים משחק ובמקום ללכת למשחק הבא הוא נתקע ואז יוצא מהמשחק (קרא לי פעמיים עם 2 קבוצות שונות)

בנוסף גם שאני משחק טורניר ליגה רגיל אז אחרי המשחק הראשון של הגביע זה נתקע ובכלל לא ממשיך להמשך המשחקים.

יכול להיות שבגלל שהמשחק קצת כבד למחשב שלי הנוכחי?

זה לא קשור למחשב שלך כי עם היה בעיה במחשב שהוא לא עומד בדרישות הוא פשוט היה עושה ריסט או עובד לאט או נתקע..

זה שהמשחק יוצא זה אומר שיש לך שגיאה בקבצים או בתוספות שהתקנת שלא מצליח לפעיל כמו שצריך או התנגשויות בקבצים ואז המשחק קורס, כדי לסדר את זה תהיה צריך להבין איזה פאצ' או תוספת שהתקנת עושה את הבעיה.

הייתי ממליץ לך להתקין גרסה תיקון אחר או למחוק פאצ'ים אחרונים שהתקנת שאתה חושב שיכול לעשות את הבעיה הזו. 

13.11.23 -

שם : TACO TUESDAY

היי מתי שאני מתחיל משחק במאסטר ליג זה נתקע לי במסך טעינה ולא מתחיל את המשחק מה אני צריך לעשות

15.11.23 -

שם : Noam Rahamim

Taco

היי מתי שאני מתחיל משחק במאסטר ליג זה נתקע לי במסך טעינה ולא מתחיל את המשחק מה אני צריך לעשות

עניתי לך בקבוצה שלנו בדיסקורד עם אני לא טועה!

Loading...