10.10.16 -

שם : רן טויטו

פאצ׳ים

הורדתי את הפאצ׳ 4.0, התקנתי אותו במחשב. מה אני צריך לעשות לפני שאני מעביר אותו לסוני?

10.10.16 -

שם : Noam Rahamim

War_fox

הורדתי את הפאצ׳ 4.0, התקנתי אותו במחשב. מה אני צריך לעשות לפני שאני מעביר אותו לסוני?

היי
קודם כל אין לך מה להתקין אותו במחשב כי זה לסוני אתה אמור רק להוריד אותו לעביר דרך USB לסוני 

יש לך פה מדריך מפורט תעבור שלב אחר שלב כל בעיה תגיב פה .
בהצלחה!

10.10.16 -

Noam_r

היי
קודם כל אין לך מה להתקין אותו במחשב כי זה לסוני אתה אמור רק להוריד אותו לעביר דרך USB לסוני 

יש לך פה מדריך מפורט תעבור שלב אחר שלב כל בעיה תגיב פה .
בהצלחה!

כן התבלבלתי חח, חילצתי אותו*(לא התקנתי)

אבל הבנתי שצריך לשנות את השם של התיקייה או משהו.. צריך לשנות את השם בכל תיקייה ששם או שמספיק לשנות את הראשית?                  אם חייב בכולם אז יהיה קצת מבלבל בסוני אני חושב... תודה רבה לך על הזמן שאתה מקדיש לעזור לכולם!

10.10.16 -

War_fox

כן התבלבלתי חח, חילצתי אותו*(לא התקנתי)

אבל הבנתי שצריך לשנות את השם של התיקייה או משהו.. צריך לשנות את השם בכל תיקייה ששם או שמספיק לשנות את הראשית?                  אם חייב בכולם אז יהיה קצת מבלבל בסוני אני חושב... תודה רבה לך על הזמן שאתה מקדיש לעזור לכולם!

כמו שאתה רואה בגרסה 4 יש כמה תיקיות וכמה דברים להתקין בכל דבר שאתה רוצה להתקין אתה אמור לשנות את השם של התיקייה אבל בדרך כלל זה כבר בא לך מסודר 
רק תבחר מה אתה רוצה להתקין ותתקין בסוני.
מקווה שהייתי די ברור כדי שתבין אותי...!
בכיף אחי 

10.10.16 -

הבנתי אחי, תודה רבה..

10.10.16 -

Noam_r

כמו שאתה רואה בגרסה 4 יש כמה תיקיות וכמה דברים להתקין בכל דבר שאתה רוצה להתקין אתה אמור לשנות את השם של התיקייה אבל בדרך כלל זה כבר בא לך מסודר 
רק תבחר מה אתה רוצה להתקין ותתקין בסוני.
מקווה שהייתי די ברור כדי שתבין אותי...!
בכיף אחי 

עשיתי הכל כמו שאמרת, אבל כשאני בא להתקין זה לא מראה לי את הusb בסוני...

ואם אני מוציא אותו אז קופצת הודעה שהוצאתי(למרות שזה לא הראה אותו)

10.10.16 -

לא משנה הסתדר! הפאצ׳ בהתקנה

10.10.16 -

War_fox

לא משנה הסתדר! הפאצ׳ בהתקנה

אוקי שמח לשמוע

10.10.16 -

Noam_r

אוקי שמח לשמוע

בעיה אחרת... התקנתי הכל, השמות והסמלים של הקבוצות מצוינים ומותקנים אבל בבאיירן למשל: אם אני רוצה לשחק איתם זה מראה לי שחקנים אחרים בכלל וחלשים הרבה יותר, ואם אני נכנס לEdit זה מראה לי את הרגיל.. איך אני משחק עם ההרכב הרגיל שלהם?

11.10.16 -

War_fox

בעיה אחרת... התקנתי הכל, השמות והסמלים של הקבוצות מצוינים ומותקנים אבל בבאיירן למשל: אם אני רוצה לשחק איתם זה מראה לי שחקנים אחרים בכלל וחלשים הרבה יותר, ואם אני נכנס לEdit זה מראה לי את הרגיל.. איך אני משחק עם ההרכב הרגיל שלהם?

תבדוק שהתקנת את הכל כמו שצריך 
לא אמור להיות בעיה באף קבוצה ועם זה חוזר על עצמו תנסה להתקין שחקן שחקן או קבוצה קבוצה הבנתי שיש אפשרות כזאת וזה יותר טוב.

1   2       הבא

Loading...