27.06.17 -

שם : Bjnadav Bjnadav
תאריך לידה : 23.11.1987

התקנת הליגה הישראלית

אהלן, אני בדיוק בהתליך התקנה של הליגה הישראלית וקצת נתקעתי בבעיות. התקנתי את המשחק מחדש על מנת שהמשחק יהיה נקי מפאצ'ים. אני עכשיו בשלב ההתקנה של הגלאקסי 2.00. אני צריך להתקין אותו בתקייה הראשית של המשחק ב- c program files ? (אגב הסרטון הדרכה לא כל כך מובן לי ולכן אני פותח כאן את האשכול)

27.06.17 -

שם : Noam Rahamim

Bjnadav1936

אהלן, אני בדיוק בהתליך התקנה של הליגה הישראלית וקצת נתקעתי בבעיות. התקנתי את המשחק מחדש על מנת שהמשחק יהיה נקי מפאצ'ים. אני עכשיו בשלב ההתקנה של הגלאקסי 2.00. אני צריך להתקין אותו בתקייה הראשית של המשחק ב- c program files ? (אגב הסרטון הדרכה לא כל כך מובן לי ולכן אני פותח כאן את האשכול)

היי
קודם כל העברתי לך את האשכול לפורום ליגה הישראלית בפעם הבא תשים לב איפה אתה פותח אשכול .

בקשר לשאלה שלך

1. אתה מתקין את הגלקסי איפה שהמשחק מותקן
2.את הליגה הישראלית אתה מתקין גם ומעביר את כל הקבצים של התיקייה הורדות לתיקייה הורדות של הגלקסי
3.מפעיל את התוכנה של התקנה פאצ'ים ומסמן שם הכל לפי מדריך הסבר שיש בפרסום תוכן .

חוץ מהמדריך ודיאו יש לך מדריך בכתב אתה יכל להשתמש לפי מה שרשום שם .

בהצלחה ..

28.06.17 -

Noam_r

היי
קודם כל העברתי לך את האשכול לפורום ליגה הישראלית בפעם הבא תשים לב איפה אתה פותח אשכול .

בקשר לשאלה שלך

1. אתה מתקין את הגלקסי איפה שהמשחק מותקן
2.את הליגה הישראלית אתה מתקין גם ומעביר את כל הקבצים של התיקייה הורדות לתיקייה הורדות של הגלקסי
3.מפעיל את התוכנה של התקנה פאצ'ים ומסמן שם הכל לפי מדריך הסבר שיש בפרסום תוכן .

חוץ מהמדריך ודיאו יש לך מדריך בכתב אתה יכל להשתמש לפי מה שרשום שם .

בהצלחה ..

את הליגה הישראלית להפעיל כמנהל ?! בהתקננה כאילו

28.06.17 -

תקשיב

התקנתי את המשחק מחדש 

התקנתי את הגלאקסי לתקייה הראשית (לא הפעלתי כמנהל)

אחר כך התקנתי את הליגה הישראלית (הפעתי כמנהל)

יש לי 2 תיקיות ראשיות של המשחק בכונן C!!!

אחת תקייה בשם KONAMI ואחת אחרת בשם Pro Evolution Soccer 2017

והתוכנה שאתה מדבר עליהם הורדתי אותה והמחשב זיהה לי אותה כוירוס.

בקיצור אם אתה יודע לעשות את כל זה , אולי נעשה סיוע מרחוק (שאתה תתחבר אליי למחשב שלי מהמחשב שלך) ופשוט תתקין לי את המשחק?

אני חושב שזאת הדרך הכי פשוטה לסדר את כל הבלאגן הזה.

28.06.17 -

שם : PES ISRAEL

Bjnadav1936 Bjnadav1936

את הליגה הישראלית להפעיל כמנהל ?! בהתקננה כאילו

Bjnadav1936

תקשיב

התקנתי את המשחק מחדש 

התקנתי את הגלאקסי לתקייה הראשית (לא הפעלתי כמנהל)

אחר כך התקנתי את הליגה הישראלית (הפעתי כמנהל)

יש לי 2 תיקיות ראשיות של המשחק בכונן C!!!

אחת תקייה בשם KONAMI ואחת אחרת בשם Pro Evolution Soccer 2017

והתוכנה שאתה מדבר עליהם הורדתי אותה והמחשב זיהה לי אותה כוירוס.

בקיצור אם אתה יודע לעשות את כל זה , אולי נעשה סיוע מרחוק (שאתה תתחבר אליי למחשב שלי מהמחשב שלך) ופשוט תתקין לי את המשחק?

אני חושב שזאת הדרך הכי פשוטה לסדר את כל הבלאגן הזה.

כן, אתה אמור להפעיל כמנהל מערכת את קובץ ההתקנה . 

בכל מקרה אתה אמור להתקין את הגלקסי ורק אז את הליגה הישראלית איפה שמותקן המשחק הכי פשוט בעולם. 

אז רק להפעיל את התוכנה רק תשים לב להערות שיש בפרסום תוכן של ההורדה מה להגידר ולעשות עם הקבצים שיש בתוכנה ואז להתקין. 

בכונן c יש 2 תקינות שקשורות לפרו אחד של המשחק איפה שמותקן המשחק... 

השני זה השמירות של המשחק שנמצא במסמכים שלי שם אין לך מה לגעת. 

בהצלחה מומלץ לכל בעיה שיש לך תעלה תמונה. 

30.06.17 -

התקנתי את המשחק מחדש עוד פעם. ואז נכנסתי להתקנה של הגלאקסי. הפעם לא הפעלתי כמנהל...

שמתי אותו בתקייה הראשית של המשחק, וכשניסיתי להכנס למשחק לראות שהכל תקין (עדיין ללא הליגה הישראלית).

זה רשם לי את זה:

אז לחצתי על NEXT וזה רשם לי את זה:

*** לא הפעלתי את הקובץ התקנה של הגלקסי כמנהל. אבל- בפעם הראשונה שהתקנתי אותה כמנהל זה עדיין עשה לי את זה ככה בכניסה למשחק ***

אני לא מבין מה אני עושה לא טוב. לפני שאני מתקין את הגלאקסי אני מוחק את המשחק ומתקין אותו מחדש. ואז נכנס למשחק שהכל יהיה שמה מוכן בלי כל ההודעות של האישורים שהם מבקשים ממני במשחק. ורק אז אני מתקין את הגלאקסי (2.00). משהו כאן מוזר.......

30.06.17 -

Bjnadav1936

התקנתי את המשחק מחדש עוד פעם. ואז נכנסתי להתקנה של הגלאקסי. הפעם לא הפעלתי כמנהל...

שמתי אותו בתקייה הראשית של המשחק, וכשניסיתי להכנס למשחק לראות שהכל תקין (עדיין ללא הליגה הישראלית).

זה רשם לי את זה:

אז לחצתי על NEXT וזה רשם לי את זה:

*** לא הפעלתי את הקובץ התקנה של הגלקסי כמנהל. אבל- בפעם הראשונה שהתקנתי אותה כמנהל זה עדיין עשה לי את זה ככה בכניסה למשחק ***

אני לא מבין מה אני עושה לא טוב. לפני שאני מתקין את הגלאקסי אני מוחק את המשחק ומתקין אותו מחדש. ואז נכנס למשחק שהכל יהיה שמה מוכן בלי כל ההודעות של האישורים שהם מבקשים ממני במשחק. ורק אז אני מתקין את הגלאקסי (2.00). משהו כאן מוזר.......

בבקשה אח שלי 

יש לך פה בפורום אשכול בנעוץ עם כל השאלות והתשובות הידועות שקשור למשחק
גם הבעיה שלך מופיע שם תכנס וראה מה עושים : https://www.pes-israel.co.il/topic/305

01.07.17 -

הורדתי את הקובץ שאמרת לי לבעיה שהייתה. זה יסתדר והמשחק עלה לי. 

נכנסתי לטורניר שהתחלתי ושמרתי אותו. הוא נכנס למשחק עצמו אבל לא יכלתי ללחוץ על V בכדי להעביר את הסרטונים. של היציאה מהמנהרה, של ההרכבים. כאילו הכתפור V לא מגיב לי (זה במקום ה-ESC). סיים את כל התהליך הזה והגיע לשלב של תחילת המשחק בחצי, והמשחק פשוט נתקע לי. עם העיגול הטוען הזה למטה לא מספיק להסתובב. ואני שומע את האוהדים ברקע. אבל אין תגובה לשום דבר. מה זה השטויות האלו?

וכל זה רק עם הפאץ' של הגלאקסי. עדיין לא נגעתי בטלאי של הליגה הישראלית!!!!

01.07.17 -

Bjnadav1936

הורדתי את הקובץ שאמרת לי לבעיה שהייתה. זה יסתדר והמשחק עלה לי. 

נכנסתי לטורניר שהתחלתי ושמרתי אותו. הוא נכנס למשחק עצמו אבל לא יכלתי ללחוץ על V בכדי להעביר את הסרטונים. של היציאה מהמנהרה, של ההרכבים. כאילו הכתפור V לא מגיב לי (זה במקום ה-ESC). סיים את כל התהליך הזה והגיע לשלב של תחילת המשחק בחצי, והמשחק פשוט נתקע לי. עם העיגול הטוען הזה למטה לא מספיק להסתובב. ואני שומע את האוהדים ברקע. אבל אין תגובה לשום דבר. מה זה השטויות האלו?

וכל זה רק עם הפאץ' של הגלאקסי. עדיין לא נגעתי בטלאי של הליגה הישראלית!!!!

מוזר תראה שבתוכנה שמתקינים את הפאצ'ים שהכל שם תקין לפי הסדר שיש באשכול בנעוץ ששלחתי לך ..

02.07.17 -

התוכנה של הפאצ'ים זה רק אחרי התקנת הליגה הישראלית, אני עדיין לא הגעתי להתקנה הזאת. 

אני עדיין תקוע על הפאץ' של הגלאקסי. התקנתי אותו ונכנסתי למשחק רק לבדוק עם הכל עובד לי שמה כפי שצריך. יש תלבושות, יש סמלים, יש שמות לקבוצות, ליגות חדשות- כל מה שהפאץ' מוסיף. אבל מה, בתחילת כל המשחק זה פשוט נתקע לי. זה הפאק. 

אולי הייתי צריך להתקין את הגלאקסי אחרי שהפעלתי כמנהל?

(בגלל זה אמרתי לך נועם שאם יש לך מתישהו זמן פנוי בערב ככה לאיזה חצי שעה - שעה , נעשה סיוע מרחוק אחי ותיכנס אליי למחשב ותתקין לי את הכל מא' עד ת', תעזור לי....)

1   2   3   4       הבא

Loading...