02.07.17 -

שם : Bjnadav Bjnadav
תאריך לידה : 23.11.1987

התקנת הליגה הישראלית

התוכנה של הפאצ'ים זה רק אחרי התקנת הליגה הישראלית, אני עדיין לא הגעתי להתקנה הזאת. 

אני עדיין תקוע על הפאץ' של הגלאקסי. התקנתי אותו ונכנסתי למשחק רק לבדוק עם הכל עובד לי שמה כפי שצריך. יש תלבושות, יש סמלים, יש שמות לקבוצות, ליגות חדשות- כל מה שהפאץ' מוסיף. אבל מה, בתחילת כל המשחק זה פשוט נתקע לי. זה הפאק. 

אולי הייתי צריך להתקין את הגלאקסי אחרי שהפעלתי כמנהל?

(בגלל זה אמרתי לך נועם שאם יש לך מתישהו זמן פנוי בערב ככה לאיזה חצי שעה - שעה , נעשה סיוע מרחוק אחי ותיכנס אליי למחשב ותתקין לי את הכל מא' עד ת', תעזור לי....)

02.07.17 -

שם : Noam Rahamim

Bjnadav1936

התוכנה של הפאצ'ים זה רק אחרי התקנת הליגה הישראלית, אני עדיין לא הגעתי להתקנה הזאת. 

אני עדיין תקוע על הפאץ' של הגלאקסי. התקנתי אותו ונכנסתי למשחק רק לבדוק עם הכל עובד לי שמה כפי שצריך. יש תלבושות, יש סמלים, יש שמות לקבוצות, ליגות חדשות- כל מה שהפאץ' מוסיף. אבל מה, בתחילת כל המשחק זה פשוט נתקע לי. זה הפאק. 

אולי הייתי צריך להתקין את הגלאקסי אחרי שהפעלתי כמנהל?

(בגלל זה אמרתי לך נועם שאם יש לך מתישהו זמן פנוי בערב ככה לאיזה חצי שעה - שעה , נעשה סיוע מרחוק אחי ותיכנס אליי למחשב ותתקין לי את הכל מא' עד ת', תעזור לי....)

תשמע אחי אתה בצעת את ההתקנה כמו שצריך וזה לא משנה עם אני יתקין לך את זה או אתה הפעולה אותה פעולה.!

הגרסה של הקלקסי 2 זה גרסה ישנה מאוד שמאז יצאו המון תיקונים..
תשמע מה תעשה תמשיך בהתקנה של הליגה הישראלית 17 ותעבוד לפי ההוראות +תעזר באשכול שיש בנעוץ של שאלות ותשובות  ותראה כנראה שזה יסדר את הבעיה שיש לך בגלקסי .

תמשיך לעדכן אותי אחי .

03.07.17 -

אני יבדוק את העניין הזה. עדיין לא נגעתי בליגה הישראלית. אני רק צריך שתיתן לי להורדה את התוכנה של הפאצ'ים (לא של הליגה הישראלית, אלא את התוכנה שמבצעים שמה התקנות של כל הפאצ'ים). כי מהלינק שהעליתם אני לא מצליח להוריד. זה תחילה זיהה לי את זה כוירוס וביטל לי את ההורדה, ואחרי זה רשם לי שהנתונים לא מספיקים לא בדיוק הבנתי מה זה אומר, וגם אז התבטלה לי ההורדה. ביטלתי את האנטי וירוס וכ'ו וכ'ו וכ'ו למקרה ש.....יש אפשרות לעלות את זה בשבילי לשרת חדש (אולי להחליף את השם קובץ של הראר עצמו ולעלות לי) אני אשמח , תודה מראש.

03.07.17 -

Bjnadav1936

אני יבדוק את העניין הזה. עדיין לא נגעתי בליגה הישראלית. אני רק צריך שתיתן לי להורדה את התוכנה של הפאצ'ים (לא של הליגה הישראלית, אלא את התוכנה שמבצעים שמה התקנות של כל הפאצ'ים). כי מהלינק שהעליתם אני לא מצליח להוריד. זה תחילה זיהה לי את זה כוירוס וביטל לי את ההורדה, ואחרי זה רשם לי שהנתונים לא מספיקים לא בדיוק הבנתי מה זה אומר, וגם אז התבטלה לי ההורדה. ביטלתי את האנטי וירוס וכ'ו וכ'ו וכ'ו למקרה ש.....יש אפשרות לעלות את זה בשבילי לשרת חדש (אולי להחליף את השם קובץ של הראר עצמו ולעלות לי) אני אשמח , תודה מראש.

אין שום וירוס אחי .!
התוכנה הזאת לא מאושרת על ידי אנטי וירוס אבל היא עובדת באופן תקין ואין וירוס באחריות.
ממליץ לך להוריד מפה: https://www.pes-israel.co.il/postContent/537
תבטל את אנטי וירוס או שתאשר אותה דרך אנטי וירוס וזה יעבוד לך..  

07.07.17 -

באשכול שאלות ותשובות בנעוץ יש שם פתרון של הבעיה שהמשחק קופה כמו שהסברת לי...
תוריד משם את הקובץ ותפעל לפי ההוראות ותעדכן אותי עם זה עזר לך .
שים לב שגם הגלקסי וגם הליגה הישראלית אמורים להיות מעודכנים . 

07.07.17 -

Noam_r

באשכול שאלות ותשובות בנעוץ יש שם פתרון של הבעיה שהמשחק קופה כמו שהסברת לי...
תוריד משם את הקובץ ותפעל לפי ההוראות ותעדכן אותי עם זה עזר לך .
שים לב שגם הגלקסי וגם הליגה הישראלית אמורים להיות מעודכנים . 

את הגלאקסי אני מתקין את ה2.00 ? (אני יוריד אותו שוב מחדש , מאוחר יותר כשאהיה על המחשב)

ואת הליגה הישראלית אני מתקין את מה שכבר יש לי. יש לו עידכון? כי לא שמתי לב איפה יש...

07.07.17 -

Bjnadav1936

את הגלאקסי אני מתקין את ה2.00 ? (אני יוריד אותו שוב מחדש , מאוחר יותר כשאהיה על המחשב)

ואת הליגה הישראלית אני מתקין את מה שכבר יש לי. יש לו עידכון? כי לא שמתי לב איפה יש...

לא כרגע אין עדכון לליגה הישראלית.

אוקי ותעדכן אותי  

08.07.17 -

אוקיי תקשיב....

הורדתי את הגלאקסי מהטורנט שפירסמת.

התקנתי אותו, הלך חלק. אפילו עובד.

אבל שוב אותה הבעיה. אני נכנס למשחק ידידות, יונייטד נגד ארסנל. ושום מקש של המקלדת לא מגיב לי (כדי להעביר את הסרטונים של היציאה של השחקנים מהמנהרה ושל ההרכבים).

אמרתי אני יחכה עד שהשחקנים יגיעו לחצי המגרש בשביל להתחיל לשחק, ואז נתקע לי המשחק שהשחקנים עם הרגליים על הכדור בחצי. ולמטה בצד שמאל יש לי עיגול כחול שמסתובב (טוען כאילו).

הבעיה היא בקבצים של הגלאקסי כפרה.....

לדעתי הטעות שלכם שאתם בניתם את הטלאי של הליגה הישראלית על פאצ'ים כאלו ולא על המשחק עצמו. כי זה יוצר כל מיני בעיות.

הפאץ' גלאקסי לא תוכל להשיג יותר את ההתקנה הראשונית שלו, בגלל שיש לו כבר מלא עידכונים אז ככה שהפאץ' האורגינל של הגלאקסי כבר לא מעניין אף אחד. גם לא את היוצרים שלו, שרק מוציאים לו עידכונים כאלו או אחרים....

בקיצור באסה טילים שלא יהיה לי את הליגה הישראלית

08.07.17 -

Bjnadav1936

אוקיי תקשיב....

הורדתי את הגלאקסי מהטורנט שפירסמת.

התקנתי אותו, הלך חלק. אפילו עובד.

אבל שוב אותה הבעיה. אני נכנס למשחק ידידות, יונייטד נגד ארסנל. ושום מקש של המקלדת לא מגיב לי (כדי להעביר את הסרטונים של היציאה של השחקנים מהמנהרה ושל ההרכבים).

אמרתי אני יחכה עד שהשחקנים יגיעו לחצי המגרש בשביל להתחיל לשחק, ואז נתקע לי המשחק שהשחקנים עם הרגליים על הכדור בחצי. ולמטה בצד שמאל יש לי עיגול כחול שמסתובב (טוען כאילו).

הבעיה היא בקבצים של הגלאקסי כפרה.....

לדעתי הטעות שלכם שאתם בניתם את הטלאי של הליגה הישראלית על פאצ'ים כאלו ולא על המשחק עצמו. כי זה יוצר כל מיני בעיות.

הפאץ' גלאקסי לא תוכל להשיג יותר את ההתקנה הראשונית שלו, בגלל שיש לו כבר מלא עידכונים אז ככה שהפאץ' האורגינל של הגלאקסי כבר לא מעניין אף אחד. גם לא את היוצרים שלו, שרק מוציאים לו עידכונים כאלו או אחרים....

בקיצור באסה טילים שלא יהיה לי את הליגה הישראלית

תשמע מה תעשה

תוריד את הקובץ הזה: http://www.upfile.co.il/file/128946659.html

תדביק אותו בתייקה DOWNLOAD איפה שהמשחק מותקן (תאשר החלפת קבצים) ואז תתקין את הקבצים של הפאצ' דרך התוכנה 
אחרי שהתקנה את הקבצים של הפאצ' מהתוכנה תכנס למשחק ותגיד לי עם זה עזר לך..

חשוב מאוד תסמן מחדש בתוכנה של התקנה פאצ'ים את המקום של התייקה DOWNLOAD והקובץ הראשי.!!

08.07.17 -

Noam_r

תשמע מה תעשה

תוריד את הקובץ הזה: http://www.upfile.co.il/file/128946659.html

תדביק אותו בתייקה DOWNLOAD איפה שהמשחק מותקן (תאשר החלפת קבצים) ואז תתקין את הקבצים של הפאצ' דרך התוכנה 
אחרי שהתקנה את הקבצים של הפאצ' מהתוכנה תכנס למשחק ותגיד לי עם זה עזר לך..

חשוב מאוד תסמן מחדש בתוכנה של התקנה פאצ'ים את המקום של התייקה DOWNLOAD והקובץ הראשי.!!

הקנתי את הליגה הישראלית לפני התגובה שלך.

אני עדיין צריך או יכול לעשות את מה שרשמת לי בציטוט?

אגב משהו מעניין ששמתי לב אליו, אולי זה לא קשור, מה שבטוח אני לא יודע ולכן אני ישאל אותך.

במחשב שלי במאפיינים רשום לי Service Pack 1 , בכניסה למשחק רשום לי Service Pack 2.

זה יש קשר למשהו? זה בעייתי משהו? 

קודם     1   2   3   4       הבא

Loading...