08.07.17 -

שם : Noam Rahamim

Bjnadav1936

הקנתי את הליגה הישראלית לפני התגובה שלך.

אני עדיין צריך או יכול לעשות את מה שרשמת לי בציטוט?

אגב משהו מעניין ששמתי לב אליו, אולי זה לא קשור, מה שבטוח אני לא יודע ולכן אני ישאל אותך.

במחשב שלי במאפיינים רשום לי Service Pack 1 , בכניסה למשחק רשום לי Service Pack 2.

זה יש קשר למשהו? זה בעייתי משהו? 

התקנת הליגה הישראלית

כן אתה הדיין יכל לעשות מה שרשמתי לך בציטוט אני מאמין שזה יעזור לך ..

בקשר לשאלה שלך
לא הבנתי איזה מאפיינים רשום לך את זה

08.07.17 -

שם : Bjnadav Bjnadav
תאריך לידה : 23.11.1987

Noam_r

כן אתה הדיין יכל לעשות מה שרשמתי לך בציטוט אני מאמין שזה יעזור לך ..

בקשר לשאלה שלך
לא הבנתי איזה מאפיינים רשום לך את זה

במחשב שלי -> עכבר ימני -> למעלה רשום Service Pack 1

במשחק עצמו -> לוחצים אנטר ואז מגיע המסך עם התמונה של טל בן חיים, נוקוואמה, וכ'ו -> אז למטה מצד ימין רשום Service Pack 2

מה שרשום במשחק, זה סתם או שאני צריך להתקין את Service Pack 2 כדי שבמחשב שלי במאפיינים של המחשב גם יהיה מעודכן ל-גרסא 2 ? (תיבדוק אצלך ותעדכן אותי, אולי אני באמת צריך)

08.07.17 -

Bjnadav1936

במחשב שלי -> עכבר ימני -> למעלה רשום Service Pack 1

במשחק עצמו -> לוחצים אנטר ואז מגיע המסך עם התמונה של טל בן חיים, נוקוואמה, וכ'ו -> אז למטה מצד ימין רשום Service Pack 2

מה שרשום במשחק, זה סתם או שאני צריך להתקין את Service Pack 2 כדי שבמחשב שלי במאפיינים של המחשב גם יהיה מעודכן ל-גרסא 2 ? (תיבדוק אצלך ותעדכן אותי, אולי אני באמת צריך)

מה שאתה רואה במשחק זה הגרסה תיקון שיש במשחק .. 
כאילו גרסה DLC..
 אתה אמור להתקין בתוכנה פאצ'ים את הגרסה כמו בתמונה שיש במדרך להתקנה הליגה הישראלית .

08.07.17 -

אה אוקיי.

קיצר התקנתי את הקובץ שנתת לי. פתחתי את התקייה DOWNLOAD בתוכנה מחדש. 

אישרתי את הקבצים. עשיתי הכל. לפי המדריך שנתת לי גם בפייסבוק בצ'אט כשדיברנו . הכל טוב.

אבל שוב פעם שהם מגיעים לחצי המשחק כאילו נתקע לי ושום מקש של המקלדת לא מגיב.

08.07.17 -

Bjnadav1936

אה אוקיי.

קיצר התקנתי את הקובץ שנתת לי. פתחתי את התקייה DOWNLOAD בתוכנה מחדש. 

אישרתי את הקבצים. עשיתי הכל. לפי המדריך שנתת לי גם בפייסבוק בצ'אט כשדיברנו . הכל טוב.

אבל שוב פעם שהם מגיעים לחצי המשחק כאילו נתקע לי ושום מקש של המקלדת לא מגיב.

תשמע אחי אני כבר באמת לא יודע מה להגיד לך 

את כל הפתרונות שיש רשמתי לך ולא מובן לי למה זה לא עובד לך.. !
אני מאוד מקווה שאתה פעול לפי מה שאני רושם לך ולפי המדריך/תמונות.

תנסה שוב לעבור על המדריך וידיאו שיש פרסום התוכן של האתר ותראה שאתה פעול שלב שלב בדיוק כמו בסרטון.
כי זה לא הגיוני שלכולם עובד ורק לך לא.

עוד משהו בתוכנה של התקנה פאצ'ים סימנת את הקובץ שהורדת בתוכנה פאצ'ים כי זה משהו שצריך לעזור לך בקשר שמשחק נתקע!

08.07.17 -

אחרי שהורדתי את הקובץ שנתת לי נכנסתי מחדש לתוכנה ועשיתי מחדש את המדרך של התקנת הפאצ'ם.

עברתי שלב שלב לפי מה שהסברת לי , סימנתי V ואישרתי את ההודעה שאחרי. הכל הלך לפי המדריך, ועדיין לא עובד.

שמע, אם לא הייתי מתקין משהו טוב, סביר להניח שהגלאקסי לא היה עובד לי. אבל לכן אחרי ההתקנה של הגלאקסי נכנסתי למשחק ובדקתי שמות, סמלים, קבוצות, שחקנים, ליגות הכל. לאחר מכן התקנתי את הליגה הישראלית וגם פה כמו בגלאקסי, אם לא הייתי עושה משהו כפי שצריך סביר להניח שלא היה עובד לי. הבעיה היחידה זה שהמשחק נתקע כשחקנים על החצי בפתיחת המשחק ושום מקש לא מגיב. יש את אותה בעיה גם לעוד מישהו שרשום כאן בפורום. הגבתי לו אתמול גם באשכול שהוא פתח. אבל הבן אדם לא הגיב אם זה יסתדר לו או לא...

קיצר וואלה לאיודע מה להגיד לך ולא יודע מה לעשות. זה מייאש ומחרפן. אני יגיד לך את האמת, בכל פרו שהיה לי, הורדתי את הליגה הישראלית והתקנתי ללא בעיות. זאת הפעם הראשונה שיש לי בעיה בליגה הישראלית בפרו כלשהוא. 

אין מצב שאתם מתכנתים את הליגה הישראלית על פאץ' אחר בדרך אחרת?! לכאלו שלא עובד להם...או למשל על משחק נקי. כי את כל החומרים כבר יש לכם (ליוצרים של הטלאי הישראלי). 

08.07.17 -

Bjnadav1936

אחרי שהורדתי את הקובץ שנתת לי נכנסתי מחדש לתוכנה ועשיתי מחדש את המדרך של התקנת הפאצ'ם.

עברתי שלב שלב לפי מה שהסברת לי , סימנתי V ואישרתי את ההודעה שאחרי. הכל הלך לפי המדריך, ועדיין לא עובד.

שמע, אם לא הייתי מתקין משהו טוב, סביר להניח שהגלאקסי לא היה עובד לי. אבל לכן אחרי ההתקנה של הגלאקסי נכנסתי למשחק ובדקתי שמות, סמלים, קבוצות, שחקנים, ליגות הכל. לאחר מכן התקנתי את הליגה הישראלית וגם פה כמו בגלאקסי, אם לא הייתי עושה משהו כפי שצריך סביר להניח שלא היה עובד לי. הבעיה היחידה זה שהמשחק נתקע כשחקנים על החצי בפתיחת המשחק ושום מקש לא מגיב. יש את אותה בעיה גם לעוד מישהו שרשום כאן בפורום. הגבתי לו אתמול גם באשכול שהוא פתח. אבל הבן אדם לא הגיב אם זה יסתדר לו או לא...

קיצר וואלה לאיודע מה להגיד לך ולא יודע מה לעשות. זה מייאש ומחרפן. אני יגיד לך את האמת, בכל פרו שהיה לי, הורדתי את הליגה הישראלית והתקנתי ללא בעיות. זאת הפעם הראשונה שיש לי בעיה בליגה הישראלית בפרו כלשהוא. 

אין מצב שאתם מתכנתים את הליגה הישראלית על פאץ' אחר בדרך אחרת?! לכאלו שלא עובד להם...או למשל על משחק נקי. כי את כל החומרים כבר יש לכם (ליוצרים של הטלאי הישראלי). 

אוקיי 
אני יבדוק את זה באופן אישי עם היוצרים של הטלאי ויעדכן אותך.

08.07.17 -

תעלה תמונה של התוכנה פאצ'ים שלך DpFileList Generator  .. 

12.07.17 -

12.07.17 -

הסתכלתי גם בפורום השני קצת וקראתי שמה קצת. רוב הבעיות שאנשים אומרים שיש להם זאת אותה הבעיה שיש לי עכשיו.

הבעיה ששמה המנהלים לא עוזרים לאף אחד ולא עונים. ואם עונים, אז לא בקטע של לעזור. 

אחרי שנתת לך תצלום מסך אני מקווה שנמצא פתרון סוף סוף.

קודם     1   2   3   4       הבא

Loading...