22.10.17 -

שם : Rotem Peretz
תאריך לידה : 01.01.1970

לא נותן לשחק 2 שחקנים במקביל בליגת אלופות

כאשר אני נכנס לליגת אלופות ואני רוצה לצרף שחקן נוסף איתי לקבוצה אני מקבל את הודעה הבאה :

in order to use this function,you will need to connect to playstation network and check that there are no user -generated media restrictions for your sony entertainment network account

connect to your playstation network and check the current settings for sub account management 

*פתחתי בסוני עוד חשבונות תחת החשבון הראשי  אבל עדין זה לא נותן לי לצרף שחקן נוסף.

• גם ניסתי להכניס לאתר של סוני ולהגדיר את זה ולא מצאתי את האפשרות לזה.
  • המשחק זה פרו 2018 מקורי פועל על סוני 4 SLIM .

אשמח לפתרון לזה ?

תודה 

22.10.17 -

שם : Noam Rahamim

RotemPeretz2

כאשר אני נכנס לליגת אלופות ואני רוצה לצרף שחקן נוסף איתי לקבוצה אני מקבל את הודעה הבאה :

in order to use this function,you will need to connect to playstation network and check that there are no user -generated media restrictions for your sony entertainment network account

connect to your playstation network and check the current settings for sub account management 

*פתחתי בסוני עוד חשבונות תחת החשבון הראשי  אבל עדין זה לא נותן לי לצרף שחקן נוסף.

• גם ניסתי להכניס לאתר של סוני ולהגדיר את זה ולא מצאתי את האפשרות לזה.
  • המשחק זה פרו 2018 מקורי פועל על סוני 4 SLIM .

אשמח לפתרון לזה ?

תודה 

"כדי להשתמש בפונקציה זו, יהיה עליך להתחבר לרשת הפלייסטיישן ולבדוק כי אין הגבלות מדיה שנוצרו על-ידי המשתמש עבור חשבון רשת הבידור של Sony שלך
התחבר לרשת הפלייסטיישן שלך ובדוק את ההגדרות הנוכחיות עבור ניהול חשבונות משנה"

ממה שאני מבין לפי ההודעה שגיאה שרשמת 
זה בגלל שבחשבון אחד יש פאצ'ים שלשני אין ובגלל זה הוא לא נותן לך לחבר את המשתמש השני.!

רק שאני יבין את הבעיה שלך..
פתחת משחק בליגת האלופות ואתה רוצה לחבר 2 שלטים למשחק?

23.10.17 -

שם : Rotem Peretz
תאריך לידה : 01.01.1970

Noam_r

"כדי להשתמש בפונקציה זו, יהיה עליך להתחבר לרשת הפלייסטיישן ולבדוק כי אין הגבלות מדיה שנוצרו על-ידי המשתמש עבור חשבון רשת הבידור של Sony שלך
התחבר לרשת הפלייסטיישן שלך ובדוק את ההגדרות הנוכחיות עבור ניהול חשבונות משנה"

ממה שאני מבין לפי ההודעה שגיאה שרשמת 
זה בגלל שבחשבון אחד יש פאצ'ים שלשני אין ובגלל זה הוא לא נותן לך לחבר את המשתמש השני.!

רק שאני יבין את הבעיה שלך..
פתחת משחק בליגת האלופות ואתה רוצה לחבר 2 שלטים למשחק?

כן אני רוצה לשחק אני ועוד חבר ביחד באותו קבוצה ולא ברשת.

וכבר  התחברתי לרשת של סוני אבל לא ממצאתי את האפשרות הזאת .

23.10.17 -

שם : Noam Rahamim

RotemPeretz2

כן אני רוצה לשחק אני ועוד חבר ביחד באותו קבוצה ולא ברשת.

וכבר  התחברתי לרשת של סוני אבל לא ממצאתי את האפשרות הזאת .

יש מדריך בקטגוריה מדריכים PES 18 שמסביר איך מוסיפים 2 שלטים  שכולל רישיון תראה עם זה יעזור לך 

Loading...