11.10.18 -

שם : Chen Yoel
תאריך לידה : 01.01.1970

שאלה בנוגע להתקנת 2 פאצ'ים בו זמנית

היי ,

במידה והתקנתי את הליגה הישראלית , אני יכול להתקין בנוסף גם את הפאצ' - option file pesviciobr v5 וכל הליגות כולל הגרמנית יעלו כמו שצריך ? זה משנה אם זה הפוך וקודם את מתקין את הפאצ' שאמרתי ועליו את הישראלית ? 

11.10.18 -

שם : Noam Rahamim

ChenYoel15

היי ,

במידה והתקנתי את הליגה הישראלית , אני יכול להתקין בנוסף גם את הפאצ' - option file pesviciobr v5 וכל הליגות כולל הגרמנית יעלו כמו שצריך ? זה משנה אם זה הפוך וקודם את מתקין את הפאצ' שאמרתי ועליו את הישראלית ? 

לא אפשרי כי אתה רוצה להתקין 2 ליגות חדשות שאין אותם בPES וניתן להתקין רק ליגה אחת !

15.10.18 -

אז אם ככה , שאני מתקין קודם את הליגה ישראלית ואחר כך את הפאץ שדיברתי עליו תישאר לי הליגה הישראלית או הגרמנית ? אני כמובן מעדיף שתישאר לי הישראלית ואשמח לדעת איך אני יכול מצד אחד שתהיה לי הליגה הישראלית ובנוסף להתקין את הפאץ ושישארו לי ממנו כל הליגות המעודכנות למעט הגרמנית .

15.10.18 -

ChenYoel15

אז אם ככה , שאני מתקין קודם את הליגה ישראלית ואחר כך את הפאץ שדיברתי עליו תישאר לי הליגה הישראלית או הגרמנית ? אני כמובן מעדיף שתישאר לי הישראלית ואשמח לדעת איך אני יכול מצד אחד שתהיה לי הליגה הישראלית ובנוסף להתקין את הפאץ ושישארו לי ממנו כל הליגות המעודכנות למעט הגרמנית .

כמו שאמרתי לך היוצרים רשמו שאין אפשרות וזה גורם לבעיות .. 

אתה מוזמן לבדוק בעצמך ובמקרה הגרוע למחוק ולהתקין מחדש

16.10.18 -

תודה רבה נועם , בימים הקרובים אבדוק .

שאלה נוספת ,

יש איזשהו הבדל בין הפאץ option file pesviciobr v5 לבין הפאץ - PES Universe Option File v2 .

יש בשניהם את כל הליגות הטובות כולל ליגת האלופות והליגה האירופאית ?  מה עדיף להתקין ?

16.10.18 -

ChenYoel15

תודה רבה נועם , בימים הקרובים אבדוק .

שאלה נוספת ,

יש איזשהו הבדל בין הפאץ option file pesviciobr v5 לבין הפאץ - PES Universe Option File v2 .

יש בשניהם את כל הליגות הטובות כולל ליגת האלופות והליגה האירופאית ?  מה עדיף להתקין ?

אין משהו ספציפית שאני יכול להגיד לך להתקין .. גם כמו שאמרת 2 הגרסאות טובות אז פשוט תראה את המאפיינים ותחליט מה טוב לך או מה מתאים לך תוריד ותתקין אחי.

בהצלחה! 

Loading...