21.04.20 -

שם : Matan Shamoa
תאריך לידה : 01.01.1970

בעיה בעת ההתקנה

שלום

אני משתמש חדש פה ולא מסתר כל כך עם ההורדה

שביקשו ממני סיסמא לאחרי החילוץ בהורדה קיבלתי הודעה שגיאה שחסר לי part8

אשמח לעזרתכם קניתי את המשחק במיוחד בגלל הליגה הישראלית וגם את העידכון וכעת אני תקוע

21.04.20 -

שם : Noam Rahamim

MatanShamoa2

שלום

אני משתמש חדש פה ולא מסתר כל כך עם ההורדה

שביקשו ממני סיסמא לאחרי החילוץ בהורדה קיבלתי הודעה שגיאה שחסר לי part8

אשמח לעזרתכם קניתי את המשחק במיוחד בגלל הליגה הישראלית וגם את העידכון וכעת אני תקוע

היי
קודם כל האשכול שלך מתאים לפורום ליגה ישראלית 20 הפעם אני יעביר את האשכול בפעם הבא תשים לב לפני שאתה פותח אשכול!

בקשר לבעיה שלך..
אחרי שאתה מחלץ את הקובץ PES20_PS4_ISR_LEAGUE_v1_dy_PES_ISRAEL (שזה החלק הראשון שהורדה) תקבל 7 חלקים נוספים לחילוץ
עכשיו את החלק השני שהורדה שנקרא PES20_PS4_ISR_LEAGUE_v1_dy_PES_ISRAEL.part08 אותו אתה מעביר לתיקייה ביחד עם ה7 החלקים שחילצת מהחלק הראשון.

אז היה לך תיקייה עם 8 חלקים (7 חלקים שחילצת מהחלק 1 + עברה של חלק 2 ) אז אתה הולך לאחד מ-8 הקבצים לא משנה איזה ומחלץ אותו, 
הוא יבקש ממך סיסמא ואתה מקיש את הסיסמא שקיבלת בהודעה פרטי בלינקים של ההורדה.

מפה תמשיך לפי מדריך ההתקנה, שים לב שזה גם אותו דרך לפי מדריך ההתקנה רק שבמדריך זה פחות קבצים ובגלל התיקון של הקבצים החדשים אז יש יותר קבצים אבל זה אותו עיקרון פשוט להשים לב
איזה קבצים אתה מחלץ בהתחלה ולעביר את החלק השני לקבצים שחולצו מהחלק הראשון!

21.04.20 -

שם : Matan Shamoa
תאריך לידה : 01.01.1970

תודה רבה שענית אני פשוט חדש בפורומים וכאלה ולא ידעתי איפה לפנות.

לענייננו, הבעיה היא שאני לא מוצא את part8 בשום מקום, וזה גם מה שההודעת שגיאה אומרת לי, שהוא חסר.

יש מצב שהוא לא ירד לי?

אם כך יש מה לעשות?

תודה מראש

21.04.20 -

שם : Noam Rahamim

MatanShamoa2

תודה רבה שענית אני פשוט חדש בפורומים וכאלה ולא ידעתי איפה לפנות.

לענייננו, הבעיה היא שאני לא מוצא את part8 בשום מקום, וזה גם מה שההודעת שגיאה אומרת לי, שהוא חסר.

יש מצב שהוא לא ירד לי?

אם כך יש מה לעשות?

תודה מראש

הקובץ 8 הוא החלק השני של ההורדה, עם לא הורדת אותו כנס להודעה הפרטי שקיבלת ממערכת האתר וכנס לקישור של הלינק של ההורדה ותוריד את החלק השני, אם מופיע לך הודעה שאין לך גישה וכ'ו..
אז זה אומר שהורדת אותו ותהיה צריך לחפש איפה ששמרת את ההורדה הזו (תבדוק אולי גם מחקת אותו בטעות).

Loading...