01.05.17 -

שם : Moti Rahamim
תאריך לידה : 27.08.1990

טלאי הליגה הישראלית

יש 
יש לי עדיין את בעיה מס 12 כשאני מגיע למשחק עצמו אחרי שאני בוחר רכבים הוא מסתובב ונתקע הורדתי את הקובץ DpFileList iTL2017 v1 WWW.PES-ISRAEL.CO.IL העברתי את כל תיקיית הDOWNLOAD לDOWNLOAD ל הפרו הראשי ניסיתי להפעיל אותו דרך הPESGALAXY(הצלחתי דרך זה להתקין פאצים של שירי קהל בעבר ואת קובץ הITL עצמו) וכאילו הוא לא קורא אותו...(כשאני מחלץ את הקובץ הוא מחלץ לי ויוצר תיקייה של DOWNLOAD עם קובץ DPFIL ל VLCׂ האם הקןבץ נכון? אודה לעזרה..:)

01.05.17 -

שם : Noam Rahamim

Motirh123

יש לי עדיין את בעיה מס 12 כשאני מגיע למשחק עצמו אחרי שאני בוחר רכבים הוא מסתובב ונתקע הורדתי את הקובץ DpFileList iTL2017 v1 WWW.PES-ISRAEL.CO.IL העברתי את כל תיקיית הDOWNLOAD לDOWNLOAD ל הפרו הראשי ניסיתי להפעיל אותו דרך הPESGALAXY(הצלחתי דרך זה להתקין פאצים של שירי קהל בעבר ואת קובץ הITL עצמו) וכאילו הוא לא קורא אותו...(כשאני מחלץ את הקובץ הוא מחלץ לי ויוצר תיקייה של DOWNLOAD עם קובץ DPFIL ל VLCׂ האם הקןבץ נכון? אודה לעזרה..:)

היי 
קודם כל האשכול שפתחת לא במקום הנכון הפעם אני מעביר לך את האשכול בפעם הבא תשים לב לפני שאתה פותח אשכול במקום הנכון
אחרת האשכול פשוט ינעל.

בקשר לבעיה שלך..

לא כל כך הבנתי את הבעיה ומה עשיתה ..!!?
אשמח מאוד שתכתוב את ההודעה מסודרת יותר ומפורט יותר להבנה+ תוסיף תמונה של כל הקבצים שלך שנמצאים בתוכנה DpFileList.
כדי שיהיה מובן ויהיה אפשר לעזור לך!

05.05.17 -

שם : Moti Rahamim
תאריך לידה : 27.08.1990

תודה רבה אני כבר הסתדרתי.

איפה אני אמור לפתוח את האשכול פעם הבאה? (פתחתי אשכול בנושא הטלאי?)

05.05.17 -

שם : Noam Rahamim

Motirh123

תודה רבה אני כבר הסתדרתי.

איפה אני אמור לפתוח את האשכול פעם הבאה? (פתחתי אשכול בנושא הטלאי?)

שמח שהסתדרת ..

יש לפתוח אשכול ,שכל נושא בפורום שלו.!

במקרה שלך פתחת אשכול בפורום PES17 שהנושא שלך היה בליגה הישראלית17.!
להמשיך הסבר בנושא פתח אשכול בפורום אשכול ותמיכה.

האשכול ננעל למניעת ספאם.

Loading...