11.09.19 -

בעיה בקבוץ עידכון שמוסיף את הליגה הגרמנית

היי שלום יצא לפני יומיים קובץ עידכון שמוסיף את הליגה גרמנית הכל ניראה מצוין על פניו אלא שלאחר שבדקתי את הקובץ יש שתי בעיות המדים של ברשיה מהליגה האיטלקית לא מתעדכנים וכל השמות שחקנים ופנים של הליגה הגרמנית לא מופיעים גם למרות שבפאץ רשום שכן הכל מעודכן

אשמח לטיפול ולתשובה בהקדם כי זה מונע ממני לשחק במשחק

11.09.19 -

שם : Noam Rahamim

Eliko

היי שלום יצא לפני יומיים קובץ עידכון שמוסיף את הליגה גרמנית הכל ניראה מצוין על פניו אלא שלאחר שבדקתי את הקובץ יש שתי בעיות המדים של ברשיה מהליגה האיטלקית לא מתעדכנים וכל השמות שחקנים ופנים של הליגה הגרמנית לא מופיעים גם למרות שבפאץ רשום שכן הכל מעודכן

אשמח לטיפול ולתשובה בהקדם כי זה מונע ממני לשחק במשחק

הערכות ביגוד שלא מתעדכנים לקבוצה תעדכן באופן ידני לאותו קבוצה.
בקשר לליגה הגרמנית שאתה לא רואה, במקרה שהתקנת נכון וכמו שצריך בEIDT בליגות תחפש שם את הליגה הגרמנית ותראה עם הוא מופיע לך.

11.09.19 -

איך מעדכנים באופן ידני אני לא יודע

11.09.19 -

חיפשתי את הקבצי IMAGE של ברשיה ואין אותם ביכלל בקובץ

11.09.19 -

Eliko

חיפשתי את הקבצי IMAGE של ברשיה ואין אותם ביכלל בקובץ

לעדכון באופן ידני אתה צריך ללכת לקבוצה עצמה בEIDT ומשם לעדכן, אם אין תחפש את הקובץ הזה במחשב ותעביר את הקבצים של זה ותעביר את זה בתיקייה "WEPES"

11.09.19 -

זהו שחיפשתי בתוך המחשב ואין שום קבצים של תלבושות של ברשיה אשמח אם תוכל לבצע בדיקה ולהראות לי איך לסדר זאת

11.09.19 -

Eliko

זהו שחיפשתי בתוך המחשב ואין שום קבצים של תלבושות של ברשיה אשמח אם תוכל לבצע בדיקה ולהראות לי איך לסדר זאת

הייתי אומר שתמתין עוד קצת ותחכה לעדכון גדול יותר ומושלם יותר כי בכל מקרה יצאו עוד גרסאות חדשות וגדולות יותר, אז חבל סתם עכשיו לשבור את הראשfoot-in-mouth

Loading...