11.04.20 -

שם : Dave Cohen
תאריך לידה : 01.01.1970

לא מצליח להוריד תליגה הישראלית מהלינק שבאתר

שלום לכולם אני מבקש עזרה דחוף אני שלימתי על הורדת הליגה הישראלית לסוני 4 עכשיו נכנסתי ללינק דרך האתר הגעתי לאתר Adfly ושם זה כותב ליי 

נא ללחוץ על 'Allow' כדי להמשיך עם חץ שעולה ויורד אני משתמש בדפדפן של כרום ואם אנטי וירוס של eset ופשוט לא מתחילה לי שום הורדה בבקשה תעזרו ליי

11.04.20 -

שם : Noam Rahamim

DaveCohen63

שלום לכולם אני מבקש עזרה דחוף אני שלימתי על הורדת הליגה הישראלית לסוני 4 עכשיו נכנסתי ללינק דרך האתר הגעתי לאתר Adfly ושם זה כותב ליי 

נא ללחוץ על 'Allow' כדי להמשיך עם חץ שעולה ויורד אני משתמש בדפדפן של כרום ואם אנטי וירוס של eset ופשוט לא מתחילה לי שום הורדה בבקשה תעזרו ליי

קודם כול האשכול שלך לא במקום הנכון יש פורום מיוחד לליגה ישראלית הפעם אני יעביר לך את האשכול בגלל שאתה משתמש חדש בפעם הבא האשכול ינעל!!

בקשר לשאלה שלך, קודם כל לא הגיוני שיש לך פרסומות בהורדה של הליגה הישראלית בתשלום,
יכול להיות שאתה מערבב כמה הורדות ביחד, כי עבור רכישות בתשלום אין פרסומות.

דבר שני מרגע הרכישה ואישור תשלום תקבל הודעה פרטית ממערכת האתר, עם לינק להורדה תלחץ על הלינק
ותוריד את 2 החלקים ותפעל לפי מדריך התקנה, כל בעיה אתה מוזמן להגיב פה באשכול.

שים לב...

מרגע הכניסה לדף ההורדה של האתר PES-ISRAEL לא לצאת עד שאתה לא מוריד את 2 החלקים באופן מלא, כי ניתן להיכנס ולהוריד רק פעם אחד בלבד!!

13.04.20 -

שם : Dave Cohen
תאריך לידה : 01.01.1970

הסתדרתי בכול מקרה תודה מראש רק לא הבנתי איך במאסטר לינג שמים את רוני לוי בתור מאמן כי זה מראה לי רק את מראדונה וכול השאר אשמח לעזרה

13.04.20 -

שם : רז גליל
תאריך לידה : 12.03.2004

DaveCohen63

הסתדרתי בכול מקרה תודה מראש רק לא הבנתי איך במאסטר לינג שמים את רוני לוי בתור מאמן כי זה מראה לי רק את מראדונה וכול השאר אשמח לעזרה

זה אפשרי רק במחשב.

Loading...