16.03.17 -

שם : מוכתאר לאלא

pes 17 לא מצליח להתקין שום פאטץ

התקנתי את המשחק עובד לי ..רציתי להתקין פאטץ   PESGalaxy 2.0 אחרי שאני מסיים ורוצה להפעיל את המשחק זה מה שאני מקבל גם זה קורה לי עם פאטץ pte patch לא יודע מה חסר לי אני תקוע כבר שעות ולא מצליח להתקדם???

.תמונה

http://www.siz.co.il/my.php?i=n2mit5gan0cd.png

גם במשחק מקבל הודעה כזאת לא יודע אם זה קשור בכלל לבעית הפאטץ

http://www.interload.co.il/upload/7392772.png

17.03.17 -

שם : Noam Rahamim

Moctar

התקנתי את המשחק עובד לי ..רציתי להתקין פאטץ   PESGalaxy 2.0 אחרי שאני מסיים ורוצה להפעיל את המשחק זה מה שאני מקבל גם זה קורה לי עם פאטץ pte patch לא יודע מה חסר לי אני תקוע כבר שעות ולא מצליח להתקדם???

.תמונה

http://www.siz.co.il/my.php?i=n2mit5gan0cd.png

גם במשחק מקבל הודעה כזאת לא יודע אם זה קשור בכלל לבעית הפאטץ

http://www.interload.co.il/upload/7392772.png

קודם כול תבדוק שאתה מתקין את הפאצ' כמו שצריך.. כולל שהפרו אמור להיות נקי מפאצ'ים .

דבר שני תבדוק שהחבילה מתאימה לגרסה DLC של המשחק.

דבר שלישי בסיום התקנה חבילה תתקין את כול הקבצים שנמצאים בתיקיה "הורדות" איפה המשחק מותקן דרך התוכנה DpFileListGenerator

שים לב אתה אמור לבחור באיזה חבילה אתה רוצה Galaxy או PTE אתה לא יכול גם וגם!
באופן אישי ממליץ לך על PTE.

תעדכן אותי ובהצלחה

17.03.17 -

Noam_r

קודם כול תבדוק שאתה מתקין את הפאצ' כמו שצריך.. כולל שהפרו אמור להיות נקי מפאצ'ים .

דבר שני תבדוק שהחבילה מתאימה לגרסה DLC של המשחק.

דבר שלישי בסיום התקנה חבילה תתקין את כול הקבצים שנמצאים בתיקיה "הורדות" איפה המשחק מותקן דרך התוכנה DpFileListGenerator

שים לב אתה אמור לבחור באיזה חבילה אתה רוצה Galaxy או PTE אתה לא יכול גם וגם!
באופן אישי ממליץ לך על PTE.

תעדכן אותי ובהצלחה

כן אחי המשחק נקי לגמרי התקנתי את הפאטצ 2.0 ונכנסתי לדאונלוד והפעלתי תוכנת dpfile ל dlc 3 אני לא חדש בפאטצים ברור שאני לא יכול להתקין שני פאטצים ביחד.. אבל בקשר לתמונה הראשונה מה זאת אומרת למה היא מופיעה לי ..אני אנסה עכשיו pte ואעדכן אותך אני מצפה ממך לעזור לי אחי השתדלתי מאוד לפתור את הבעיה לבד ולא הצלחתי כבר מחקתי את המשחק יותר מ 10 פעמים ??

17.03.17 -

Moctar

כן אחי המשחק נקי לגמרי התקנתי את הפאטצ 2.0 ונכנסתי לדאונלוד והפעלתי תוכנת dpfile ל dlc 3 אני לא חדש בפאטצים ברור שאני לא יכול להתקין שני פאטצים ביחד.. אבל בקשר לתמונה הראשונה מה זאת אומרת למה היא מופיעה לי ..אני אנסה עכשיו pte ואעדכן אותך אני מצפה ממך לעזור לי אחי השתדלתי מאוד לפתור את הבעיה לבד ולא הצלחתי כבר מחקתי את המשחק יותר מ 10 פעמים ??

יכול להיות שזה בעיה של הפאצ' עצמו בכול מקרה תתקין את PTE  או את SMoKE הם הכי טובים היום בשוק.

17.03.17 -

Noam_r

יכול להיות שזה בעיה של הפאצ' עצמו בכול מקרה תתקין את PTE  או את SMoKE הם הכי טובים היום בשוק.

אחי אני מנסה להתקין pte גם לא עובד לי תמיד אחרי שאני מתקין את הפאטץ ונכנס למשחק אני מסתכל אין עדכונים בכלל במשחק..שאלה האם אני צריך להתקין את כל הפאטצים של  pte מהראשון עד האחרון כי כך עשיתי גם ולא עבד לי..המשחק עובד הפאטץ לא??

17.03.17 -

Moctar

אחי אני מנסה להתקין pte גם לא עובד לי תמיד אחרי שאני מתקין את הפאטץ ונכנס למשחק אני מסתכל אין עדכונים בכלל במשחק..שאלה האם אני צריך להתקין את כל הפאטצים של  pte מהראשון עד האחרון כי כך עשיתי גם ולא עבד לי..המשחק עובד הפאטץ לא??

רק כדי לראות שעשית הכול כמו שצריך 
התקנת את PTE 5.0?
בסיום ההתקנה התקנת את כול הפאצ'ים שיש בתיקיה ההורדות עם התוכנה?
ואיך אתה יודע שהפאצ' לא עובד לך ?? יש לך רשיון ללוגו של הקבוצות ?

19.03.17 -

בסוף הסתדרתי עם פאטץ pte דרך מדריך ביוטיוב כל הבעיה היתה בהתקנת הקבצים בתוכנה dofile..תודה בכל זאת

20.03.17 -

Moctar

בסוף הסתדרתי עם פאטץ pte דרך מדריך ביוטיוב כל הבעיה היתה בהתקנת הקבצים בתוכנה dofile..תודה בכל זאת

שמח שהצלחת ...

כמו שאמרתי לך תשים לב שאתה מתקין כמו שצריך את הקבצים בתיקה הורדות עם התוכנה .

Loading...