30.11.20 -

שם : Noam Rahamim

רועי לגזיאל

אין עליכם אתם אלופים.....שאלה מסקרנת מה קורה שמסיימים עונה בליגה ישראלית?

יהיה 3קבוצות מליגה לאומית שיחליפו את היורדות?

Jtkd

אני קונה את הליגה הישראלית רק אם יהיה את המוד עברית ואת כל האצטדיונים(במחשב) כמו שITL עשו בחינם בPES2017 אם לא יצא לכולם אז זה לא שווה.

יצא טלאי של ITL לסוני שעובד גם במחשב אז לא באמת אכפת לי אם יהיה דגל קרן של הפועל חדרה, אם בשביל זה אתם משקיעים ומשלמים ליוצרים מחו"ל עדיף להשקיע באצטדיונים, שירי קהל, צלחת אליפות כמו בארץ, וגביע המדינה. כל השאר באמת לא חשוב כי מה הבעיה ליצור שחקן לקרוא לו רוקאביצה לעשות אותו איזה רייטינג שרוצים מקווה שתבינו ותעשו השנה טלאי רציני כמו ITL ב10 שנים האחרונות 

הנה הטלאי לסוני מי שרוצה

כל הפרטים עבור הליגה הישראלית 21 - PC/PS4

רועי לגזיאל

זה היה כמו שנה שעברה מתחילים עונה חדשה, אין קבוצות עולות ויורדות.

Jtkd

אנו לא מחייבים אף אחד לרכוש את הגרסה של הליגה הישראלית שלנו כול אחד יעשה את הבחירה שלו, מה שכן הגרסה הישראלית שלנו איכותי ומושקע 
עם זה בפרצופים של השחקנים, בתוספות ובחווית המשחק.

אתה לא חייב לרכוש עם אתה לא מעוניין הכל בסדר.

01.12.20 -

Noam_r

רועי לגזיאל

זה היה כמו שנה שעברה מתחילים עונה חדשה, אין קבוצות עולות ויורדות.

Jtkd

אנו לא מחייבים אף אחד לרכוש את הגרסה של הליגה הישראלית שלנו כול אחד יעשה את הבחירה שלו, מה שכן הגרסה הישראלית שלנו איכותי ומושקע 
עם זה בפרצופים של השחקנים, בתוספות ובחווית המשחק.

אתה לא חייב לרכוש עם אתה לא מעוניין הכל בסדר.

אהבתי שמחקת לי את הקישור של ITL

01.12.20 -

Jtkd

אהבתי שמחקת לי את הקישור של ITL

ועוד עשיתי את זה בחסד, בלי להביא לך אזהרה על פרסום אתרים מתחרים. 

03.12.20 -

שם : Israel pes kits Fw

Jtkd

אני קונה את הליגה הישראלית רק אם יהיה את המוד עברית ואת כל האצטדיונים(במחשב) כמו שITL עשו בחינם בPES2017 אם לא יצא לכולם אז זה לא שווה.

יצא טלאי של ITL לסוני שעובד גם במחשב אז לא באמת אכפת לי אם יהיה דגל קרן של הפועל חדרה, אם בשביל זה אתם משקיעים ומשלמים ליוצרים מחו"ל עדיף להשקיע באצטדיונים, שירי קהל, צלחת אליפות כמו בארץ, וגביע המדינה. כל השאר באמת לא חשוב כי מה הבעיה ליצור שחקן לקרוא לו רוקאביצה לעשות אותו איזה רייטינג שרוצים מקווה שתבינו ותעשו השנה טלאי רציני כמו ITL ב10 שנים האחרונות 

הנה הטלאי לסוני מי שרוצה

יש את כל מה שאמרת ועוד, אנחנו מוציאים את הטלאי שלנו ברמה גבוה ועם כל התוספות שניתן

04.12.20 -

Israel pes kits

יש את כל מה שאמרת ועוד, אנחנו מוציאים את הטלאי שלנו ברמה גבוה ועם כל התוספות שניתן

אמרתם לא יהיה לאומית אז אם בא לי לעשות קריירה עם קבוצת תחתית אי אפשר לרדת ליגת אז אני לא אכשל בליגה

12.12.20 -

Jtkd

אמרתם לא יהיה לאומית אז אם בא לי לעשות קריירה עם קבוצת תחתית אי אפשר לרדת ליגת אז אני לא אכשל בליגה

לא ניתן ליצור ליגה חדשה בפרו. אם היינו עושים לאומית בטלאי לא היה לכם ליגה בכירה, ולכן השנה העדפנו לוותר על לאומית. במידה ויהיה אפשר שנה הבאה נעשה אפילו ליגה ג.

16.12.20 -

עדכון 17.12.20

עבור הליגה הישראלית 21 לגרסאות PC (מחשב)

-ליגת העל הישראלית 21 תעבור ותחליף את ליגת העל הטורקית.
-הליגה הישראלית השנה יכלול את ליגת העל, גביע המדינה ואלוף האלופים.
-בוצעו המון תוספות חדשות ועדכניות לליגה הישראלית שכולל התאמות לטורנירים הישראלים ולמשחקי ליגת העל.
-העבודה ממש לקראת סיום ועוד החודש בעזרת ה' נשחרר לכם טריילר כולל תאריך שחרור יש למה לצפות!!

עבור הליגה הישראלית 21 לגרסאות PS4 /PS5 (סוני4/5)

-לצערנו העבודה נעצרה בגלל חוסר זמן מצד היוצר שלנו לסוני אבל מצנו יוצר חדש ואנו ממשיכים את העבודה.
-אנו מכינים משהו חדש ומיוחד עבור הגרסה לסוני שיכלול 2 גרסאות נפרסם פרטים בקרוב.
-עושים את המרב כדי לשחרר את הגרסה עבור סוני במהירות האפשרית מקווים שעוד החודש היה תאריך שחרור.

17.12.20 -

Israel pes kits

לא ניתן ליצור ליגה חדשה בפרו. אם היינו עושים לאומית בטלאי לא היה לכם ליגה בכירה, ולכן השנה העדפנו לוותר על לאומית. במידה ויהיה אפשר שנה הבאה נעשה אפילו ליגה ג.

בטח שאפשר במחשב אפשר הכל אז מה אני אקנה טלאי ולא יהיה שם את הליגה הגרמנית אפילו בזבוז כסף

23.12.20 -

Jtkd

בטח שאפשר במחשב אפשר הכל אז מה אני אקנה טלאי ולא יהיה שם את הליגה הגרמנית אפילו בזבוז כסף

Jtkd

א. יהיה ליגה גרמנית.

ב. לא ניתן לעשות הכל במחשב, אם אתה יודע איך ליצור ליגה נוספת תיצור איתי קשר.

03.01.21 -

שם : רועי לגזיאל
תאריך לידה : 07.08.1986

יש תאריך צפי?

משהו ינואר? פבואר?

קודם     1   2   3       הבא

Loading...