22.09.19 -

שם : Noam Rahamim

Shlomic22

חשבתי שהסתדר... הקבוצות הישראליות עדיין מופיעות תחת בונדסליגה וגם ראיתי שאמנם יש את השמות של הקבוצות אבל זה לא השחקנים לפחות בביתר, מכבי חיפה, באר שבע, מכבי תל אביב, הפועל תל אביב... זה כאילו נשאר השמות של השחקנים מהבונדסליגה...

חברים שאלה

אתה בטוח שמחקת את כל הגרסאות תיקון לפני התקנה של הטלאי??

כי רשמת שמחקת הכל והתקנת מחדש את המשחק.
מה שעוד לא הגיוני עם אתה רואה עוד שמות של שחקנים מבונדסליגה בליגה הישראלית זה אומר שעוד מותקן לך הליגה בונדסליגה
כי בפרו חדש ונקי לא אמור להופיע הליגה הגרמנית בכלל עם שמות שחקנים מבונדסליגה

22.09.19 -

שם : שלומי אאא
תאריך לידה : 01.01.1979

כן מחקתי גם את הפאצ ואחר כך את כל הפרו ואז התקנתי מחדש...

אחר כך כשהפרו נכנס חיכיתי עוד פעם מלא זמן עד שהוא עדכן את המשחק כדי להיכנס אליו ואז התקנתיצ את הרישיונות ואת הליגה הישראלית...

22.09.19 -

Shlomic22

כן מחקתי גם את הפאצ ואחר כך את כל הפרו ואז התקנתי מחדש...

אחר כך כשהפרו נכנס חיכיתי עוד פעם מלא זמן עד שהוא עדכן את המשחק כדי להיכנס אליו ואז התקנתיצ את הרישיונות ואת הליגה הישראלית...

ממש מוזר מה שאתה אומר, כי כמו שזה נשמע שנשאר עוד מידע מהבונדסליגה.
הייתי מציע לך למחוק שוב הכל ולפני שאתה מתקין גרסה תיקון ואת הטלאי תראה שבאמת נמחק ורק אז תתקין

22.09.19 -

אוקיי, עכשיו שוב פעם מחקתצי את הפאצ לפי המדריך ששלחת לי ומחקתי את המשחק והתנקתי אותו שוב.

הוא עכשיו מעדכן בכניסה למשחק. ברגע שהמשחק ייכנס אני הולך להתקין את הפאץ של הרישיונות ואחר כך אני אתקין שוב את הליגה הישראלית... נקווה שזה יסתדר...

אני יעדכן אותך, תודה רבה!

22.09.19 -

Shlomic22

אוקיי, עכשיו שוב פעם מחקתצי את הפאצ לפי המדריך ששלחת לי ומחקתי את המשחק והתנקתי אותו שוב.

הוא עכשיו מעדכן בכניסה למשחק. ברגע שהמשחק ייכנס אני הולך להתקין את הפאץ של הרישיונות ואחר כך אני אתקין שוב את הליגה הישראלית... נקווה שזה יסתדר...

אני יעדכן אותך, תודה רבה!

אבל לפני שאתה מתקין את הרישיונות ואת הטלאי אני רוצה שתכנס לפרו שתראה שבאמת נמחק לך הרישיונות לליגה הגרמנית ובכלל כל הרישיונות בפרו 

23.09.19 -

וןב אז מחקתי הכל ולא הייתה ליגה גרמנית. התקנתי את ה option file ואז התווספו כל הרישיונות וגם הבונדסליגה עם קבוצות אחרות. התקנתי את הפאצ של הליגה הישראלית וזה שינה את שמות הקבוצות אבל עדיין לליגה קוראים בונדסליגה ועדיין אין את שמות השחקנים של הליגה שלנו... אז מחקתי הכל שוב פעם והתקנתי שוב אבל הפעם שמתי קודם את הפאץ של הליגה הישראלית ואז התווספה לי ליגה שקוראים לה PEU ובתוכה היו הקבוצות הישראליות אבל עדיין בשמת של השחקנים הופיעו שחקנים אחרים ולא של הליגה שלנו...

אין לי מושג למה ואיך לסדר את זה...

24.09.19 -

Shlomic22

וןב אז מחקתי הכל ולא הייתה ליגה גרמנית. התקנתי את ה option file ואז התווספו כל הרישיונות וגם הבונדסליגה עם קבוצות אחרות. התקנתי את הפאצ של הליגה הישראלית וזה שינה את שמות הקבוצות אבל עדיין לליגה קוראים בונדסליגה ועדיין אין את שמות השחקנים של הליגה שלנו... אז מחקתי הכל שוב פעם והתקנתי שוב אבל הפעם שמתי קודם את הפאץ של הליגה הישראלית ואז התווספה לי ליגה שקוראים לה PEU ובתוכה היו הקבוצות הישראליות אבל עדיין בשמת של השחקנים הופיעו שחקנים אחרים ולא של הליגה שלנו...

אין לי מושג למה ואיך לסדר את זה...

מה שעשית בהתחלה בסדר אבל למה התקנת את הבונדסליגה??

אמרתי לך להתקין רק את הרישיונות והליגה הישראלית ולא את התוסף של הבונדסליגה כי אפשר או הבונדסליגה או ליגה ישראלית!

24.09.19 -

לא התקנתי את הבונדסליגה... התקנתי את CYPES ואחר כך את הליגה הישראלית...

זה מה שצריך לא?

25.09.19 -

Shlomic22

לא התקנתי את הבונדסליגה... התקנתי את CYPES ואחר כך את הליגה הישראלית...

זה מה שצריך לא?

כןן על פרו נקי, כי רשמת מקודם שהתקנת גם את הבונדסליגה "מחקתי הכל ולא הייתה ליגה גרמנית. התקנתי את ה option file ואז התווספו כל הרישיונות וגם הבונדסליגה עם קבוצות אחרות. התקנתי את הפאצ של הליגה הישראלית"

25.09.19 -

ה option file הוסיף לי לבד את הליגה הגרמנית...

קודם     1   2   3   4       הבא

Loading...